Gdy jesteśmy z kimś w związku przez długi czas, zdarza się że zapominamy o ważnych sprawach, które nas łączą. Miłość, wierność, uczciwość i szacunek to fundamenty udanego związku. Nie zapominaj o nich!

Fundamenty udanego związku

Te czynniki są podstawą udanych i szczęśliwych związków. Nawet, jeśli jesteście ze sobą od dawna, nie możesz zapominać o ważnych fundamentach relacji.

1. Miłość

Nie da się utrzymać związku bez miłości. To uczucie połączyło Was przed laty i choć po czasie możecie już go nie dostrzegać, to na pewno wciąż jest między Wami. Dbaj o nie! Codziennie zapewniaj ukochaną osobę o swoim uczuciu, często powtarzane słowa „kocham Cię” nie stracą mocy, a wręcz przeciwnie.

2. Przyjaźń

Twój partner poza tym, że jest twoim ukochanym, jest też Twoim najlepszym przyjacielem. Możesz z nim rozmawiać na każdy temat, jest przy Tobie, gdy go potrzebujesz i świetnie się czujesz w jego towarzystwie. Przypomnij sobie, jak wiele Was łączy i jak ważna jest dla Ciebie przyjaźń między Wami.

3. Wierność

Jesteście sobie wierni i lojalni wobec siebie. Wciąż jesteście o siebie zazdrośni, ale wiecie też, że nie można się nadmiernie sprawdzać i kontrolować. Zależy Wam na drugiej osobie i jej szczęściu. Nie robicie niczego, by się skrzywdzić i zawieść swoje zaufanie.

4. Zaufanie

Zaufanie to podstawa udanej relacji. Wiesz, że możesz powierzyć parterowi swoje sekrety i powiedzieć mu wszystko. Jesteście wobec siebie szczerzy, nie macie przed sobą tajemnic. Gracie w otwarte kartu i niczego przed sobą nie ukrywacie. Kłamstwa, manipulacje i gierki Was nie dotyczą.

5. Szacunek

Okazujecie sobie szacunek. Spory i nieprozumienia potraficie rozwiązać bez krzyków i kłótni. Nie krytykujecie się i nie obrażacie nawzajem. Nie podważacie swojego zdania, nie wyśmiewacie przy innych. Akceptujecie odmienne poglądy partnera i tolerujecie różnice między Wami.

6. Tęsknota

Brakuje Ci drugiej połówki, gdy jesteście od siebie oddaleni. Tęsknicie za sobą i pragniecie ze sobą być. Lubicie spędzać czas razem i macie wiele wspólnych zainteresowań i pasji.

7. Pragnienie

Bliskość, intymność i namiętność jest bardzo ważna w związku. Często okazujecie sobie czułości, dążycie do kontaktu fizycznego, całujecie się i przytulacie. Pomimo upływu lat nie zapominacie o sferze seksualnej, cieszycie się sobą nawzajem i odkrywacie wciąż na nowo.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img