Chcesz, by Twoja żona była szczęśliwa, a Wasze uczucie mimo upływu lat było płomienne i trwałe? Poznaj sposoby na to, aby być lepszym mężem. Pozwolą Ci wprowadzić Wasz związek na lepszy poziom!

Jak być lepszym mężem?

Zdarza się, że po zawarciu małżeństwa, część mężczyzn zapomina o tym, że wciąż powinni się starać i zabiegać o swoją żonę. Złożenie sobie słów przysięgi nie oznacza, że mogą spocząć na laurach i przestać okazywać partnerce uczucia, zainteresowanie i angażować się w relację. Wręcz przeciwnie!

Poznaj skuteczne sposoby!

Praw komplementy

Każdy z nas lubi usłyszeć coś miłego, zwłaszcza od najbliżej osoby. Praw swojej żonie komplementy, kiedy tylko możesz. To poprawi jej nastrój, podniesie poczucie własnej wartości i samoocenę. Naukowcy potwierdzają, że komplementy zyskują na wartości gdy odwołują się do indywidualnych cech. Doceń to co wyróżnią Twoją żonę od innych: ton głosu, zapach, kolor oczu.

Doceniaj

Doceniaj swoją żonę nie tylko, gdy jesteście sami. Rób to w towarzystwie innych osób, szczególnie gdy czuje się niepewnie. To pozytywnie płynie na jej pewność siebie i bardziej ją ośmieli. Zadbaj o to, aby Twoi najbliżsi wiedzieli, jaki skarb masz u boku.

Wspólne chwile

W dzisiejszych czasach jesteśmy zapracowani, zabiegani i nieustannie brakuje nam czasu. Mijamy się, z biegiem lat zaczynamy żyć obok siebie, co powoduje że coraz bardziej się oddalamy. Postarajcie się spędzać wolne chwile ze sobą. Wieczorem znajdźcie moment tylko dla siebie, porozmawiajcie o tym jak Wam minął dzień, przytulcie się i po prostu nacieszcie swoim towarzystwem.

Nie zapominaj o randkach

Randki po ślubie? Czemu nie! Raz na jakiś czas zorganizuj romantyczny wypad za miasto we dwoje, kolacje przy świecach, wyjście do kina lub piknik na lonie natury. Kobiety uwielbiają takie gesty, więc żona na pewno doceni Twoje starania.

Dbaj o bliskość

Nie zapominaj o codziennej bliskości. Pocałunki, czułe gesty, przytulanie pozwolą wzmocnić więź między Wami i budować intymność, która jest jednym z filarów udanego związku.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img