Sześć sekund to bardzo krótka chwila, która mija w mgnieniu oka. Jednak tyle wystarczy, żeby między Wami mocniej iskrzyło! Jak to możliwe? Zastosuj się do rady psychologa i wprowadź Wasz związek na inny poziom!

Jak ulepszyć relację? Posłucha rad naukowców

Psychologowie dr Julie i dr John Gottman, którzy od ponad 30 lat badają związki miłosne, odkryli co może w prosty sposób poprawić i wzmocnić relację między dwojgiem ludzi!

Kierują oni założonym przez siebie Instytutem Badania Związków (Relationship Research Institute), znanym jako „Laboratorium Miłości” (Love Lab) pomogli tysiącom par w pokonaniu trudności i polepszeniu ich relacji.

Naukowcy doszli do wniosku, że istnieją pewne rytuały, które pomagają umocnić związek. Uważają, że wystarczy, by partnerzy swojej relacji poświęcali dodatkowe 6 godzin tygodniowo, a będą w stanie wprowadzić związek na inny poziom. Mało tego! Wystarczy nawet 6 sekund dziennie, by wzmocnić więź z partnerem!

6 sekund wystarczy, aby między Wami mocniej iskrzyło

Sześciosekundowy pocałunek z partnerem wystarczy, aby umocnić więź i poczuć się blisko. Nawet taki krótki i wydawałoby się, że nie znaczący pocałunek jest w stanie zaspokoić wiele potrzeb w związku!

Jak to działa? To takie proste!

Pocałunek zwiększa fizyczną bliskość i pozytywnie wpływa na budowanie intymności między Wami. Działa kojąco i uspokaja, zmniejsza poziom stresu, obniżając poziom kortyzolu, pozwala się wyciszyć i uspokoić rozbiegane myśli. Zwiększa pożądanie i rozpala namiętność, zwiększa poziom hormonów miłości (oksytocyny). Jest sygnałem, że jesteśmy razem i wiele nas łączy. Pozwala nawiązać istotny kontakt z partnerem i jest jednym z najszybszych i najłatwiejszych sposobów na poprawę relacji.

Całuj partnera co najmniej dwa razy dziennie przez sześć sekund, a wkrótce stanie się to Waszym nawykiem. Pocałujcie się tuż po przebudzeniu, przed wyjściem do pracy, po powrocie z niej lub na dobranoc… Gwarantujemy, że sześciosekundowe pocałunki przyniosą mnóstwo dobrego Waszej relacji i pozytywnie na Was wpłyną!

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img