Poznałaś kogoś i masz nadzieję na stworzenie poważnego związku? Jednak nie jesteś pewna, jakie on ma wobec Ciebie zamiary. Wysyła sprzeczne sygnały i nie wiesz, czego możesz się spodziewać. Poznaj sygnały, które świadczą o tym, że on nie jest Tobą zainteresowany!

Nie inicjuje kontaktu

To Ty zazwyczaj inicjujesz Wasze rozmowy, dzwonisz i wysyłasz wiadomości. On tego nie robi i nie wygląda, żeby mu na tym szczególnie zależało. Wasz kontakt jest jednostronny i to Ty starasz się go podtrzymywać. To znak, że on może nie być zainteresowany nawiązywaniem z Tobą głębszej relacji.

Nie interesuje się Tobą

Gdy ze sobą rozmawiacie, on nie wydaje się za bardzo zainteresowany. Nie pyta o Twoją pracę, czas wolny, zainteresowania, przyjaciół i rodzinę. Masz wrażenie, że nie obchodzi go, co się u Ciebie dzieje. Zauważasz, że on po prostu nie chce uczestniczyć w Twoim życiu.

Nic o nim nie wiesz

Niewiele o nim wiesz. Nie zwierza się i nie chce, żebyś za dużo o nim wiedziała. Nie znasz jego przyjaciół, ani rodziny, on nie chce Cię przedstawić i wciąż szuka wymówek, żeby tego nie robić. Masz wrażenie, że nie masz dostępu do jego świata, a on wcale nie chce tego zmienić.

Odwołuje spotkania

Umawia się z Tobą, a w ostatniej chwili przekłada lub odwołuje spotkania. Wciąż słuchasz jego coraz bardziej pokrętnych tłumaczeń. Okazuje tym brak szacunku i zainteresowania utrzymaniem relacji. Niestety nie świadczy to najlepiej o Waszej przyszłości.

Nie ma dla ciebie czasu

Nie znajduje dla Ciebie czasu. On ustala kiedy i gdzie się spotykacie, tylko wtedy, gdy mu to pasuje. Nie poświęca Ci uwagi, rzadko dzwoni, pisze i proponuje spotkania. Czujesz, że jesteś jego planem awaryjnym.

Nie możesz na niego liczyć

Nie możesz na niego liczyć, gdy go potrzebujesz. Nigdy nie ma go w pobliżu, kiedy najbardziej tego chcesz. Nie masz w nim pociechy i oparcia, nie czujesz się przy nim bezpieczna.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img