Zdarza się, że mimo rozstania nie potrafisz zapomnieć o byłym partnerze. Wciąż o nim myślisz i wspominasz, ponieważ dalej darzysz go silnymi uczuciami. Jeśli go kochasz i nie możesz o nim zapomnieć, dowiedz się co zrobić, żeby go odzyskać. Poznaj sprawdzone sposoby, które Ci w tym pomogą.

W pierwszej kolejności zastanów się, czy warto wrócić do byłego partnera. Przeanalizuj swoje emocje i uczucia, zastanów się dlaczego się rozstaliście i co Was poróżniło. Zdarza się, że po rozstaniu idealizujemy byłego partnera i związek. W naszej pamięci pozostają tylko dobre wspomnienia wspólnie spędzonych chwil. Warto pomyśleć o tym, jak nasza relacja wyglądała w rzeczywistości.

Jeśli uznasz, że mimo wszystko warto dać mu drugą szansę i chcesz do niego wrócić, to czas podjąć kroki, aby go odzyskać!

Jak odzyskać byłego partnera?

Zerwij z nim kontakty

Może wydawać Ci się to dziwne, ale to bardzo skuteczna metoda. Na pewien czas zerwij wszelkie kontakty z byłym partnerem. Nie kontaktuj się z nim w absolutnie żadnej sprawie, nie dzwoń, nie wysyłaj wiadomości, unikaj miejsc w których przebywa. Całkowicie się odetnij. Dzięki temu przetrwasz najgorszą fazę po rozstaniu, w której negatywne emocje Tobą rządzą. Dasz mu także okazję, aby za Tobą zatęsknił i docenił, co stracił

Skup się na sobie

Rozstanie z partnerem to dobry moment, aby ponownie skupić się na sobie i swoim wnętrzu. To idealna okazja, żeby odzyskać dawne życie i wypełnić pustkę, którą on po sobie pozostawił. Baw się, korzystaj z życia, spotkaj się z przyjaciółmi i rodziną, rozwijaj się, wróć do hobby, które zaniedbałaś, realizuj swoje pasje i marzenia. Wykorzystaj ten czas jak najlepiej, aby odzyskać utraconą równowagę i wyjść z tego silniejszą.

Wznów kontakty

Teraz możesz ponownie wznowić kontakty z byłym… Choć pewnie w międzyczasie on już zdążył się do Ciebie odezwać. Jeśli tego nie zrobił, to odpowiedni moment na wykonanie przez Ciebie kroku. Zaproponuj niezobowiązujące spotkanie i porozmawiajcie. Powiedz mu, że nie masz do niego żalu, opowiedz o tym jak spędziłaś rozłąkę, jak teraz wygląda Twoje życie i jak dobrze sobie radzisz. Pokaż mu swoją przemianę i to, że świetnie się czujesz. Nie mów wprost, że chcesz do niego wrócić, wciąż go kochasz i tęsknisz. Pozwól mu na to, żeby to on chciał Cię odzyskać. Dzięki temu wzbudzisz w nim ciekawość, a on nie będzie mógł się oprzeć, żeby nie spróbować ponownie Cię zdobyć.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img