Każda para trzyma się za ręce i wydawałoby się, że nie ma co doszukiwać się w tym głębszego sensu. Jak się okazuje, sposób w jaki trzymacie się za ręce wiele mówi o związku! Sprawdź, co splecione dłonie mogą powiedzieć o Waszej relacji.

W jakiś sposób trzymacie się za ręce?

Dłoń w dłoni

Trzymanie się za ręce w ten sposób świadczy o tym, że Wasz związek jest trwały i ma silne podstawy. To wiele mówi o łączącym Was uczuciu i miłości. Wskazuje jednak na to, że w waszej relacji może brakować uniesień i namiętności. Osoba, która ma dłoń na górze i trzyma ją zwróconą palcami w dół, zazwyczaj dominuje i podejmuje większość decyzji w związku.

Splecione palce

Splecione palce oznaczają, że czujecie się ze sobą swobodnie i nie macie przed sobą tajemnic ani sekretów. W Waszym związku dominują silne uczucia, namiętność, pasja i zaangażowanie. Mocny ucisk świadczy o silnej relacji i o tym, że jesteście dla siebie najważniejsi.

Luźno splecione palce

Delikatny luźny uściska dłoni może świadczyć o tym, że dopiero się poznajecie lub po prostu nie lubicie okazywać uczuć publicznie. Luźno splecione palce, które delikatnie się muskają i często rozłączają, wskazują na to, że możecie być nieśmiali, skryci i nie lubić ostentacyjnego okazywania uczuć.

Zaczepione o siebie małe palce

Jeśli trzymacie się za ręce w ten sposób oznacza to, że oboje cenicie dobrą zabawę, przygody i spontaniczność. Jest w Was wiele radości i potraficie cieszyć się chwilą. Nigdy się ze sobą nie nudzicie i uwielbiacie spędzać ze sobą czas!

Wskazujący palec zaczepiony o dłoń

Taki sposób trzymania się za ręce wskazuje na to, że oboje jesteście niezależni i cenicie sobie wolność. Nie lubicie ograniczeń i w związku zależy Wam na zachowaniu odrobiny prywatności i wolności. Macie swoje przyzwyczajenia, zainteresowania i pasje, z których nie chcecie rezygnować., Jednocześnie lubicie też spędzać czas tylko we dwoje. Akceptujecie się nawzajem i szanujecie.

A Wy w jaki sposób trzymacie się za ręce? Czy to sprawdza się w przypadku Waszego związku?

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img