Wprowadź w życie te proste zasady, a Wasza relacja będzie szczęśliwa i trwała. Dzięki nim Wasz związek wejdzie na kolejny etap, a małżeństwo będzie udane!

Zacznijcie od przyjaźni

Przyjaźń to ważny fundament miłosnej relacji. Związek, który jest oparty na przyjaźni ma największe szanse na przetrwanie. Jeśli Twój partner jest również Twoim najlepszym przyjacielem, to Wasz związek przetrwa wiele lat. Dobrze poznaj swojego partnera przed ślubem i zaprzyjaźnij się z nim. Małżeństwo niczego nie zmieni, dlatego tak ważne jest gruntowne poznanie się, zanim do niego dojdzie.

Okazujcie sobie uczucia

Nie zapominajcie o okazywaniu miłości, nawet jeśli jesteście ze sobą od długiego czasu. Dotyk, pocałunki, przytulanie zbliżą Was do siebie i wzmocnią więź. Zadbajcie o fizyczną sferę Waszej relacji i budowanie intymności. Romantyczne słowa i gesty, zapewnianie partnera o swoim uczuciu i wyznania miłości, to coś o czym nie powinniście zapominać, jeśli stale chcecie podsycać ogień w relacji.

Nauczcie się rozwiązywać problemy

Kłótnie i spory zdarzają się w każdej relacji i są całkowicie naturalne. Wbrew pozorom są potrzebne, pomagają rozładować napięcie i pokazują, że na czymś mocno nam zależy. Nawet jeśli się spieracie,  to postarajcie się nie przeciągać za długo konfliktu. Ciche dni, obrażanie się i milczenie, na pewno nie pomogą Wam dojść do porozumienia. Nie pozwólcie, by negatywne emocje narastały, wszystkie konflikty rozwiązujcie na bieżąco.

Wspólnie stawiajcie czoła trudnościom

Razem stawiajcie czoła problemom na swej drodze. Bądźcie przy sobie zarówno w dobrych i złych chwilach, wspierajcie się i dawajcie sobie oparcie. Pamiętaj, że jesteście drużyną, idźcie przez życie ramię w ramię, wspólnie pokonując trudności.

Róbcie plany na przyszłość

Od samego początku traktujcie swoje małżeństwo jako trwałe i nierozerwalne. Planujcie wspólną przyszłość. Ustalcie, gdzie widzicie się za pięć, czy dziesięć lat i jakie macie plany na życie. Razem dążcie do wyznaczonych celów i realizujcie marzenia. Przy tym pamiętajcie, że między Wami pojawią się zarówno dobre i złe chwile, momenty szczęścia, ale także kryzysy. Wspólne radzenie sobie z nimi  umocni Wasz związek i pozwoli Wam przetrwać.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img