Świetnie się dogadywaliście i coś między Wami zaiskrzyło? Byliście na paru udanych randkach? Nagle on przestał się odzywać, nie dzwoni, nie pisze, po prostu zapadł się pod ziemię. Jeśli wciąż liczysz na to, że Wam się ułoży, najwyższy czas pozbyć się złudzeń… Jemu po prostu na Tobie nie zależy!

Gdy jemu na Tobie nie zależy…

Pozbądź się złudzeń i przestań liczyć na to, że Wam się ułoży, jeśli on zachowuje się w ten sposób!

Nie zależy mu na Tobie, jeśli do Ciebie nie dzwoni

On nie inicjuje kontaktu, nie dzwoni i nie pisze. Wciąż tłumaczy się brakiem czasu i tym, że jest zbyt zajęty. Nie oszukujmy się, gdyby mu zależało, na pewno znalazłby chwilę na rozmowę z Tobą.

Na dodatek on, nie odkleja się od telefonu, gdy z Tobą jest. Ma go przez cały czas przy sobie i praktycznie się z nim nie rozstaje. To może oznaczać, że coś przed Tobą ukrywa i boi się, że coś odkryjesz, gdy zajrzysz do jego telefonu.

Nie zależy mu na Tobie, jeśli nie ma dla Ciebie czasu

Nie znajduje dla Ciebie czasu. On ustala kiedy i gdzie się spotykacie, tylko wtedy, gdy mu to pasuje. Nie poświęca Ci uwagi, rzadko dzwoni, pisze i proponuje spotkania. Czujesz, że nie jesteś jego priorytetem, a po prostu planem awaryjnym, gdy inne nie wypalą.

Nie zależy mu na Tobie, jeśli nie uwzględnia Cię w swoich planach

Oprócz tego, że ma dla Ciebie coraz mniej czasu, to przestał Cię uwzględniać w swoich planach. Nie chce z Tobą wychodzić, przestał zabierać Cię na kolację, do kina, czy wycieczki. Wychodzi z domu samotnie, a Ty tak naprawdę nie wiesz, co wtedy robi i z kim się spotyka.

Nie zależy mu na Tobie, jeśli nie możesz na niego liczyć

Nie możesz na niego liczyć, gdy go potrzebujesz. Nigdy nie ma go w pobliżu, kiedy najbardziej tego chcesz. Nie masz w nim pociechy i oparcia, nie czujesz się przy nim bezpieczna.

Nie zależy mu na Tobie, jeśli nie znasz jego bliskich

Nie przedstawił Cię znajomym, przyjaciołom, ani najbliższej rodzinie. Tak naprawdę niewiele o nim wiesz. Nie znasz jego przeszłości, środowiska, ani jego bliskich. On niewiele mówi o sobie, swoich zainteresowaniach, pracy, czy innych osobach.

Nie zależy mu na Tobie, jeśli nie macie planów na przyszłość

Jeśli chcesz zaplanować coś długoterminowego on odpowiada wymijająco lub ucina temat. Tak naprawdę nie wiesz, czego możesz się spodziewać, ani jakie on ma zamiary wobec Ciebie i Waszej relacji. Nie łączą Was żadne zobowiązania, ani wspólne plany na przyszłość.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img