Mężczyźni urodzeni pod tymi znakami zodiaku traktują swoje wybranki jak księżniczki. Poświęcają im całą uwagę, dbają o nie, rozpieszczają, szanują i kochają całym serce. Jeśli trafiłaś na wybranka spod jednego z tych znaków, jesteś prawdziwą szczęściarą!

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku traktują kobiety jak księżniczki

Baran

Mężczyzna spod znaku Barana jest troskliwy, opiekuńczy, czuły i co najważniejsze bardzo oddany. Trudno mu znaleźć tę jedyną, ponieważ jest wybredny i ma wysokie oczekiwania, ale jeśli już się zakocha, będzie dogadzał swojej wybrance i traktował ją jak prawdziwą księżniczkę.

Byk

Jest prawdomówny i szczery i tego samego wymaga od swojej drugiej połówki. W związku najbardziej ceni sobie wierność i zaufanie, możesz mieć pewność, że nigdy nie dopuści się zdrady. Jednocześnie ma skłonność do zazdrości i nadmiernej kontroli… wszystko to z troski o Ciebie!

Rak

Jeśli jest otoczony miłością, doceniany, czuje się bezpiecznie, a jego potrzeby są zaspokajane, nie szuka wrażeń na boku i nigdy Cię nie zdradzi. Mężczyzna urodzony pod znakiem Raka jest spontaniczny, szalony i nigdy nie będziesz się z nim nudzić! Zorganizuje Ci wolny czas, wciąż będzie wymyślał nowości i szukał razem z Tobą wrażeń. Zycie z nim będzie pełne pozytywnych niespodzianek.

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny jest bardzo uporządkowany i praktyczny. W związku najbardziej ceni wierność, zaufanie i harmonię. Zrobi wszystko, aby to utrzymać. Będzie o Ciebie dbał i się troszczył, spełniał wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Choć wasza relacja będzie daleka od gwałtownych uniesień i porywów namiętności, znajdziesz przy nim bezpieczeństwo i oparcie w trudnych chwilach.

Lew

Przy nim poczujesz się jak prawdziwa księżniczka… ale tylko w łóżku. W związku jest namiętny i pełen pasji, sfera seksualna jest dla niego bardzo ważna. Niedopasowanie pod tym względem sprawi, że związek może nie przetrwać. Jeśli cenisz sobie chwile pełne namiętności i uniesień, a atrakcyjność fizyczna i pożądanie są dla Ciebie ważne, na pewno się dogadacie.

Waga

To połączenie romantycznego i rozsądnego mężczyzny w jednym. Twoje potrzeby i pragnienia zawsze stawia na pierwszym miejscu i będzie starał Ci się dogodzić we wszystkich kwestiach. Liczy się z Tobą, szanuje Cię, okazuje Ci zainteresowanie i uwagę. Chce Ci zapewnić wszystko, co najlepsze!

DZ

Udostępnij:


Sklep


Zobacz więcej

subscribe img