Romans z żonatym mężczyzną to skomplikowana relacja, która rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego zakończenia. Mimo tego wiele kobiet wikła się w takie relacje. Jeśli jesteś „tą drugą”, sprawdź, czy to w ogóle ma sens i może skończyć się happy endem.

Romans z zajętym mężczyzną

Romans z żonatym mężczyzną to trudna relacja, w której uczestniczy co najmniej troje osób. Jeśli jesteś tą drugą i związałaś się z zajętym facetem, a on mimo zapewnień, dalej nie odszedł od żony, sprawdź, czy ta relacja w ogóle może mieć szczęśliwe zakończenie.

Czy to może mieć szczęśliwe zakończenie?

Te sygnały świadczą o tym, że bycie „tą drugą” nie ma żadnych szans na happy end.

On odwleka rozstanie

Większość mężczyzn którzy decydują się na romans opowiada kochance o planach rozstania i zapewnia, że nic już ich nie łączy z obecną partnerką. Gdy on odwleka moment rozstania i wynajduje coraz to nowe argumenty, żeby tego nie robić, raczej nie traktuje Cię poważnie i nie myśli o stałym związku

Nie chce zaczynać wszystkiego od nowa

Zdarza się tak, że mężczyzna nie chce odchodzić od żony, by zaczynać zupełnie nowy związek z inną osobą. Układ z kochanką jest dla niego wygodny, nie wymaga wielkiego zaangażowania i stworzenia długotrwałej relacji. Wie czego może spodziewać się po żonie i tak jest mu po prostu wygodniej. Mimo powtarzanych obietnic, że w końcu zostawi żonę, tak naprawdę może nigdy tego nie zrobić.

Jesteś odskocznią od codzienności

Chwile spędzane z kochanką to oderwanie się od szarej rzeczywistości. Kochanka jest fantazją, a ta relacja nie odzwierciedla prawdziwego życia. Rachunki, domowe obowiązki, choroby, problemy i codzienna rutyna to aspekty, których nigdy z Toba nie porusza. Uświadom sobie, że to nie będzie trwało wiecznie, a on o tym doskonale wie.

On się Tobą bawi

Jeśli jesteś w związku z żonatym mężczyzną, a on mimo składanych obietnic, wciąż nie zostawił żony... to istnieje możliwość, że on się Tobą bawi. Nie czuje do Ciebie silnych uczuć, nie traktuje Cię poważnie. Jesteś dla niego tylko chwilową słabością i na zawsze pozostaniesz tą drugą. Mimo problemów w małżeństwie i znudzenia żoną, on wybierze ją, a nie Ciebie.

DZ

Udostępnij:


Sklep


Zobacz więcej

subscribe img