Sen o kochanku. Co symbolizuje kochanek we śnie?

Sen o kochanku pojawia się zarówno u kobiet mających romans, jak również - nawet częściej - u kobiet nie myślących o romansie. Na początku jesteśmy zdziwione, chociaż ten sen był nawet przyjemny. Później jednak zastanawiamy się, skąd taki sen. Czy wróży nam zdradę? Poznaj symbolikę i interpretację snów o kochanku.

Sen o kochanku. Co symbolizuje kochanek we śnie?

Jak interpretować sen o kochanku?

Takie sny są niezwykle emocjonujące. Czasami przyjemne, zaskakujące, ale również skłaniające do zastanowienia, czy w naszym związku wszystko układa się jak należy.

W najbardziej podstawowej interpretacji sen o kochanku symbolizuje niezadowolenie z życia w obecnym związku. Mąż lub partner może nas nie zadowalać, również z sferze seksualnej. Równie często sen o kochanku oznacza tęsknotę nie za doznaniami cielesnymi, a emocjonalnymi. Symbolizuje tęsknotę za prawdziwą miłością i niezaspokojonych potrzebach emocjonalnych.

Nie zawsze jednak sen o kochanku odwołuje się do naszej relacji z partnerem. Tylko w niektórych snach możemy dosłownie interpretować to, o czym śniliśmy na rzeczywistość. Dlatego ważny jest całokształt snu, którego doświadczyłyśmy.

Zazdrosny kochanek

Zazdrosny kochanek jest odzwierciedleniem nas samych. Zapewne zazdrościsz komuś powodzenia u płci przeciwnej lub patrzysz zawistnym okiem na sukcesy w pracy.

Były kochanek

Podświadomość takim snem daje do zrozumienia, że wciąż żywisz skryte uczucia do tej osoby. Ta osoba dalej nie jest Tobie obojętna.

Kłótnia z kochankiem

Zapowiedź zbliżającej się uroczystości. Wielkie wydarzenie - może być to ślub, na którym bliska osoba stanie na ślubnym kobiercu.

Nieznajomy kochanek

Taki sen się odzwierciedleniem skrytych pragnień, które część kobiet  ma. Podświadomość daje znać o pragnieniu przeżycia przygody z przystojnym nieznajomym. Taki sen może również oznaczać niezaspokojone potrzeby seksualne.

NB

Udostępnij: