Kobiety mają pewne skłonności i zachowania, które doprowadzają mężczyzn do szału. Sprawdź, co najbardziej irytuje ich u płci pięknej!

Te cechy kobiet najbardziej irytują mężczyzn

Wahania nastrojów

Ciągła huśtawka nastrojów bardzo irytuje mężczyzn. Wahania nastrojów zwykle spowodowane są działaniem hormonów i określoną fazą cyklu, niestety niemal każda kobieta się z nim boryka. Odczuwanie skrajnych emocji może być męczące i uciążliwe nie tylko dla najbliższych osób, ale też dla nas samych.

Nie potrafi decydować

Osoba, która nie ma własnego zdania i nie potrafi podjąć samodzielnie żadnej decyzji, może być bardzo męczącym towarzyszem. Taka kobieta wciąż polega na mężczyźnie, jego zdaniu i opinii, a sama nie ma nic do powiedzenia w żadnej kwestii. Zgadza się na wszystko i bezwolnie za nim podąża, nawet jeśli coś nie do końca jej się podoba, to i tak o tym nie powie.

Wszystko chce robić sama

Wszystko chce robić sama i nie przyjmuje od nikogo pomocy. Naprawa auta, pomalowanie ściany, położenie tapety, cieknący kran, skoszenie trawy to dla niej nie problem. Jest w stanie uporać się ze wszystkimi obowiązkami. Przez to mężczyzna może czuć się niepotrzebny, nieporadny, wręcz zbędny. Czasem warto odpuścić i dać się wyręczyć w codziennych czynnościach. Nawet jeśli wiemy, że potrafimy je wykonać same.

Jest niezaradna

Taki typ kobiet, na dłuższą metę skutecznie odstrasza mężczyzn. Nie jest w stanie sobie z niczym sama poradzić i ciągle potrzebuje opieki. Jest niesamodzielna, niezaradna, trzeba się nią opiekować i pilnować jej na każdym kroku. Na dodatek cały czas narzeka i użala się nad sobą, robiąc z siebie ofiarę losu.

Nadmierna kontrola

To kobieta, która nadmiernie kontroluje, sprawdza i osacza partnera. Zarzuca go mnóstwem wiadomości i telefonów. Chce być z nim w ciągłym kontakcie, żeby na bieżąco sprawdzać co robi, z kim przebywa, jakie ma plany, a nawet co myśli. Nie daje od siebie odpocząć i trzyma mężczyznę na bardzo krótkiej smyczy.

Jest toksyczna

To kobieta, która w związku potrafi być bardzo toksyczna. Osacza mężczyznę, nie daje mu wolnej przestrzeni i nie szanuje jego granic. Zarzuca go swoimi problemami, sprawami, jednocześnie jest egoistyczna i zapatrzona w siebie. Tłamsi partnera, nie pozwala robić mu tego, na co ma ochotę.

Ma wysokie wymagania

Wszystko jej się należy, ponieważ uważa, że jest najważniejsza. Wymaga ciągłych dowodów miłości, prezentów, niespodzianek, spontanicznych wycieczek. Ma coraz bardziej wygórowane oczekiwania, które mężczyzna ma spełniać, bez mrugnięcia okiem. Jeśli jej się sprzeciwi obraża się, płacze i urządza awantury.

Królowa dramatu

Fochy, obrażanie się, kłótnie, dramaty i histerie to jej codzienność. Jeśli akurat nie ma powodu do zrobienia kłótni, bardzo łatwo powróci do problemu z przeszłości. Lubi urządzać sceny, publicznie awantury i wciągać w nie rodzinę i znajomych. Bycie z nią jest bardzo męczące i wyczerpujące psychicznie.

Udostępnij:

M A


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img