5 cech mężczyzny, który jest dobry w łóżku!

Po czym poznać, że mężczyzna jest dobry w łóżku? Oto pięć cech, które określają boskiego kochanka!

5 cech mężczyzny, który jest dobry w łóżku

Przedstawiamy pięć cech mężczyzny, które bez wątpienia świadczą o tym, że jest dobry w łóżku.

Mówi (i słucha) o potrzebach

Dobry kochanek potrafi szczerze i otwarcie rozmawiać z partnerką o swoich potrzebach i pragnieniach. Nie wstydzi się powiedzieć o tym, na co ma ochotę i czego oczekuje w sypialni. Dobrze wie, że unikanie takich tematów prowadzi do tego, że druga strona nie domyśli się, że coś jest nie tak, a ewentualny problem pozostanie nierozwiązany. Unika przy tym wzajemnych oskarżeń, krytyki, czy wyśmiewania. Potrafi słuchać i co najważniejsze wyciągać z tego wnioski!

Pamięta o czułościach

Nie zapomina o tym, że czułości są potrzebne i na co dzień Cię nimi obdarza. Wie, że miłe słowa, gesty, dotyk, wyznania i romantyczne chwile są bardzo cenne i zbliżą Was do siebie. dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zadbanie o bliskość i intymność w relacji, dlatego codziennie zapewnia ukochaną osobę o swoim uczuciu. Każdego dnia mówi partnerce, że ją kocha, uwielbia i jej pragnie…

Potrafi zadbać o atmosferę

Boski kochanek wie, jak ważna jest atmosfera w sypialni. Potrafi zadbać o wyjątkową otoczkę, wie, że aromatyczne świece, przygaszone światła, zmysłowa muzyka i wino pozwolą Wam się odprężyć. Zaproponuje wspólną kąpiel lub relaksujący masaż z użyciem olejków. Wie, że długa i zmysłowa gra wstępna zapewni większą rozkosz.

Zadba o Twoją przyjemność

Mężczyzna, który jest dobry w łóżku, przede wszystkim chce zadbać o Twoją przyjemność. Nie jest egoistą w sypialni i potrafi się Tobą zająć. To prawdziwy wirtuoz, który chętnie spełni wszystkie Twoje pragnienia, zrealizuje z Tobą fantazje i chętnie poeksperymentuje.

Nie boi się eksperymentów

Jeśli do Waszej sypialni zakradła się nuda i rutyna, wie że to pora na coś nowego! Dobry kochanek nie boi się eksperymentów. Wie, że zabawki erotyczne, nowe pozycji, odgrywanie ról, podgrzeją atmosferę i rozpalą Was do czerwoności! Kanapa w salonie, blat w kuchni, samochód, prysznic, czy podłoga także są dobrym pomysłem…

 

Udostępnij: