Dlaczego niedostępni mężczyźni pociągają najbardziej?

Niedostępny mężczyzna wydaje się bardzo atrakcyjny i pociągający. Ta cecha przyciąga zainteresowanie i uwagę wielu kobiet. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiadamy, z jakiego powodu niedostępni faceci pociągają najbardziej!

Kobiety uwielbiają niedostępnych mężczyzn

Kobiety szaleją za niedostępnymi mężczyznami… Wiele z nich pociąga ta cecha, a inne wyobrażają sobie, że są w stanie go zmienić. Widzą się w roli ratowniczki, która jest w stanie przemienić niedostępnego faceta, w kochającego, czułego i troskliwego partnera.

Wierzą, że ich miłość go uleczy i sprawi, że będzie inny. Odczuwają potrzebę roztoczenia nad nimi opieki i pomocy. Chcą zrobić dla niego wszystko i go uszczęśliwić. Robią to kosztem siebie, nawet jeśli podświadomie wiedzą, że to może nigdy się nie udać.

Dlaczego niedostępni mężczyźni pociągają najbardziej?

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiadamy, z jakiego powodu niedostępni faceci pociągają najbardziej!

Tajemniczy

Niedostępni mężczyźni są tajemniczy i ciężko do nich dotrzeć. Wiele kobiet stawia sobie za cel to, żeby przebić się przez tę nieprzeniknioną skorupę i dostać się do ich wnętrza. Są intrygujący i zagadkowi, a przez to stają się jeszcze bardziej pociągający.

Buntowniczy

Tacy mężczyźni nie lubią się podporządkowywać, ani przestrzegać reguł. Dlatego tak wiele kobiet wyobraża sobie, że jest w stanie ich zmienić w potulnych i ułożonych mężczyzn. Biorą sobie za punkt honoru, aby to zrobić.

Niezależni

Są niezależni i chodzą własnymi ścieżkami. Robią to, na co mają ochotę, nie godzą się na kompromisy i nie chcą się nikomu podporządkować. Przez to wydają się intrygujący i ciekawi.

Pewni siebie

Pewność siebie i wysokie mniemanie o sobie, uznawane są za bardzo męskie cechy. Tacy mężczyźni są świadomi własnej wartości, doskonale zdają sobie sprawę ze swoich zalet i atutów. Potrafią je wykorzystywać dla własnych celów.

Zdecydowani

Niedostępni mężczyźni są zdecydowani i potrafią postawić na swoim. Są uparci i jeśli czegoś chcą, zrobią wszystko żeby to dostać. Mają swoje zdanie i potrafią je wyrazić, nie ulegają naciskom i wpływom innych. Kobiety uwielbiają, gdy mężczyźni nie zwlekają z wprowadzenie słów w czyny, sprawnie realizują zadania i postawione sobie cele.

Uważaj na takich mężczyzn…

Okazuje się, że ci niedostępni mężczyźni często stosują kobiet sztuczki, które działają na nie jak narkotyk. Sprawiają, że kobiety nie potrafią odciąć się od faceta, który gra na ich uczuciach, wykorzystuje i manipuluje. Wszystko przez to, że czasami jest wobec nich romantyczny i kochający, roztaczając wizje wspólnej, szczęśliwej przyszłości.

Niestety niedostępni faceci zwykle nie mogą i nie chcą obdarzyć kobiety zdrową miłością. Na dodatek oczekują wiele, w zamian za swój brak zaangażowania i marne zainteresowanie, a na koniec zostawiają partnerki ze złamanym sercem. Uważaj na nich…

Udostępnij: