Idealny kochanek? Zapomnij o mięśniaku niczym z amerykańskiego filmu

Wiele z nas ma w głowie obraz idealnego mężczyzny i kochanka, jednak rzeczywistość często weryfikuje nasze pragnienia i wyobrażenia. Może warto pożegnać się z wizją umięśnionego Playboya i pogodzić się z tym, co jest. Dotrzesz plusy w swoim mężczyźnie.

Nie da się ukryć, że kobiety marzą o wielkiej miłości i łóżkowych uniesieniach z idealnym kochankiem. Jak określić jednak taki ideał? Dla jednych będzie to brunet z zarostem, inne znów wolałaby wysokiego blondyna z błękitnymi oczami. Ale czy wyrośnie podkreślone mięśnie brzucha i hojnie obdarowanie przez naturę to dodatkowe walory? Otóż nie do końca.

Jaki jest idealny kochanek?

Gdy Twój partner odbiega nieco od Twoich własnych wyobrażeń o Playboyu, postaraj się docenić jego inne atuty:

Zaspokaja Twoje pragnienia – trudno nie zgodzić się z tym, że osiągnięcie satysfakcji z życia intymnego jest wyjątkowo ważne dla każdej relacji. „Dopasowanie łóżkowe” to istotny aspekt udanego związku. Mimo iż Twój partner nie może pochwalić się „sześciopakiem na brzuchu”, a prezentuje zaledwie „mięsień piwny”, ale daje Ci rozkosz i spełnia największe pragnienia, czy można chcieć czegoś więcej?

Akceptuje Twoje kompleksy – czy oczekując playboya w łóżku, sama jesteś chodzącym ideałem? Trzeba sobie powiedzieć wprost, że kobiety mają kompleksy. Chociaż zaakceptowanie siebie, taką, jaką się jest, jest bardzo ważne i polecamy to każdej kobiecie, z tyłu głowy zwykle zwracamy uwagę na to, co nie pasuje nam w swoim wyglądzie. Jeśli Twój partner kocha każdy centymetr Twojego ciała, pokochaj każdy centymetr także i jego ciała,

Zobacz także: Częste współżycie to recepta na męskie zdrowie

Nie jest egoistą – nie liczy się dla niego osiągnięcie własnej satysfakcji i pragnie, abyś także była zaspokojona. Chociaż nie każdy się z tym zgodzi, sporo mężczyzn, stawia swoje pragnienia na piedestale, zapominając, że kobieta także ma swoje potrzeby,

Kocha Cię – na koniec warto zadać sobie najważniejsze pytanie. Czy wygląd ma jakiekolwiek znaczenie? Czy będziesz szczęśliwa, nawet jeśli u Twojego boku pojawi się facet niczym Ryan Gosling, jeśli tak naprawdę nie będzie łączyć Was nic głębszego? Wątpliwe. Doceń to, że kochasz i jesteś kochana.

 

Udostępnij: