Tak mężczyźni testują kobiety na początku związku! Zdradzamy ich sztuczki!

Każda relacja zaczyna się inaczej, jednak zawsze na początku chcemy się pokazać z jak najlepszej strony. Nie odsłaniamy od razu swoich wad, aby nie odstraszyć potencjalnego kandydata do naszego serca. Jak się również okazuje, mężczyźni już na początku relacji potrafią testować swoją wybrankę, aby wiedzieć, z kim mają tak naprawdę do czynienia. Poznaj 5 podstępnych sztuczek mężczyzn.

Choć niechętnie odsłaniamy swoje wady, to każdy z nas chciałby już na samym początku wiedzieć, czego może się spodziewać po swojej drugiej połówce. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcieliby wiedzieć, jak zachowa się druga strona w różnych sytuacjach.

Autorka związana z portalem bolde.com. Andrea Lane wymieniła kilka sposobów, w jakie mężczyzna testuje kobietę na początku ich relacji. To warto wiedzieć!

Randki, ale tylko u niego

Każdy mężczyzna już na początku związku chce wiedzieć, ile wysiłku będzie musiał w niego włożyć. Tym samym chce wiedzieć, czy jego partnerkę zadowolą randki u niego w sypialni, wystawne kolacje, czy drogie wyjazdy. Mężczyzna chciałby osiągnąć swój cel przy minimalnym wysiłku, co zdecydowanie płeć piękna musi mieć na uwadze. Warto pamiętać, że to kobieta powinna ustalać na początku zasady gry, a nie godzić się tylko na pomysły swojego partnera.

Brak odpowiedzi na wiadomości

Mężczyźni wchodząc w związek najbardziej boją się tego, że ich partnerka zacznie ograniczać ich wolność. W każdej relacji przychodzi taki moment, że partnerzy zaczynają się sprawdzać nawzajem. W tym wypadku kiedy tylko zauważysz, że twój partner zaczął rzadziej się odzywać i nie odpisuje na wiadomości, choć wcześniej robił to chętnie, to wiedz, że zaczyna Cię sprawdzać. Kiedy w końcu oddzwoni lub odpisze, sama też nie spiesz się z odpowiedzią. Poczekaj, a na pewno wyjdzie Ci to na lepsze.

Opowiada o innych kobietach

Nie ma nic dziwnego w tym, że będąc w związku, zauważamy atrakcyjność innych osób. Jeżeli natomiast Twój partner często mówi o innych kobietach i podkreśla ich atrakcyjność, to wiedz, że Cię sprawdza. Zareagujesz zazdrością? A może zakażesz mu kontaktu z koleżankami? Andrea Lane podkreśla, że wszystko jest w Twoich rękach. Przede wszystkim pokaż mężczyźnie, że takie gadanie Cię nie rusza.

Ociąga się z zapłaceniem rachunku

Przyjęło się, że to mężczyźni z założenia płacą, kiedy zabierają swoją kobietę na randkę. Jeżeli natomiast kelner przyniesie rachunek, a twojemu partnerowi nie spieszy się, aby po niego sięgnąć, wiedz, że właśnie Cię sprawdza. Nie oznacza to, że nie chce zapłacić za kolację, ale chce sprawdzić, czy w ogóle zaproponujesz uregulowanie rachunku.

Zaskakuje Cię planami na ostatnią chwilę

Spontaniczność jest atrakcyjna, jednak na początku związku warto przyjrzeć się, czy Twój partner nie robi tego specjalnie, aby utwierdzić się w tym, czy wszystko krąży wokół niego. Jeżeli jesteś dostępna na każdego jego zawołanie, to od razu mówi mężczyźnie, że nie masz własnego życia i planów. Autorka przekonuje, że czasami warto odrzucić jego zaproszenie na randkę „last minute”. To zdecydowanie pokaże facetowi, że jesteś niezależna i masz swoje życie. To właśnie twoja niezależność jest najbardziej atrakcyjna dla mężczyzny.

Udostępnij: