Jak poznać, że partner nas zdradza? Oto sprawdzone sposoby!

Nikt z nas nie chciałby być zdradzany, jednak według badań seksuologów do zdrady przyznaje się co trzeci mężczyzna i co czwarta kobieta. Często jedna osoba nie jest nawet świadoma tego, że ich druga połówka prowadzi drugie życie. Jak w takim razie poznać, że partner ma coś za uszami i nie jest w stosunku do nas lojalny?

Zaufanie to jeden z głównych fundamentów każdego związku. Jeżeli jednak nachodzą nas wątpliwości i zaczynamy być podejrzliwy co do uczciwości partnera, warto zdać sobie sprawę z tego, że istnieją oznaki zdrady. Kiedy należy zacząć się niepokoić? Oto oznaki, które mogą świadczyć o niewierności Twojego partnera.

Jak poznać, że jesteśmy zdradzani?

1. Zwraca większą uwagę na wygląd? Do tej pory używał tylko mydła i wody, a nagle zaczął stosować wiele innych kosmetyków? To może być pierwsza oznaka, że chce się komuś spodobać.

2. Bierze nadgodziny i coraz częściej wyjeżdża w delegacje? Jeżeli do tej pory wychodził z pracy punkt 17:00, a teraz coraz częściej w niej zostaje po godzinach, wiedz, że może być coś na rzeczy. Co więcej, jeżeli nie widzisz poprawy domowego budżetu za sprawą nadgodzin, możesz być pewna, że w życiu twojego partnera pojawiła się inna kobieta.

3. Posiada drugi telefon? To kolejny sygnał, że w życiu twojego mężczyzny dzieje się coś, czego nie chce ci powiedzieć.

4. Wydaje więcej pieniędzy? Weszłaś na wspólne konto i zauważyłaś coraz częstsze wypłaty? Jeżeli nie ma na to uzasadnienia może to oznaczać, że przeznaczył je na tą drugą.

5. Do później nocy siedzi przed komputerem? Zaczyna chodzić spać dużo później od ciebie, a tłumaczy to czytaniem newsów, czy szukaniem części do samochodu? Nic bardziej mylnego. To jedna z oznak, że może rozmawiać ze swoją kochanką.

6. Zbywa telefony w twoim towarzystwie? Wiedz, że kiedy mąż nie wdaje się w rozmowę i szybko zbywa rozmówcę w twojej obecności, może być coś na rzeczy. Lepiej to sprawdzić.

7. Stracił zainteresowanie rodzinnymi sprawami? Odsuwa się od codziennych obowiązków i niechętnie bierze udział w domowych sprawach? Możliwe, że jest myślami gdzie indziej.

8. Zmienił się w łóżku? Kiedy nagle zauważysz, że twój partner stracił zainteresowanie zbliżeniami lub zaczął proponować całkowicie nowe rzeczy, musisz wiedzieć, że nie wzięło się to znikąd.

ZOBACZ TAKŻE: Czy on wciąż jest w Tobie zakochany? Sprawdź to!

Udostępnij: