Tacy mężczyźni są skreślani już na początku randki!

Jana Hocking to znana australijska ekspertka od relacji damsko-męskich. W ostatnim czasie postanowiła podzielić się z Internautami zaskakującą radą na temat randkowania. Zdradziła, jakich mężczyzn skreśla już na starcie i wyjaśniła dlaczego nie warto się z nimi umawiać!

Tych mężczyzn skreśla już na starcie!

Ekspertka od relacji damsko-męskich 37-letniaJana Hocking mówi o tym, z jakim typem faceta nie warto umawiać się na randki. Porównuje pewnych mężczyzn do smoczego owocu. Wyjaśnia to w następujący sposób:

Chodzi o to, że mogą być cholernie atrakcyjni z zewnątrz, ale są jednocześnie bardzo nijacy w środku.

Australijka opisuje, że wcześniej kilka razy umawiała się z dokładnie takimi partnerami. Za każdym razem jej doświadczenia były podobnie… rozczarowujące. Wspomina szczególnie jedną sytuację.

Był nieprzyzwoicie przystojny. Miał szerokie ramiona, dobrą sylwetkę i bardzo męski wyraz twarzy. Ale jeśli chodzi o rozmowę, od razu okazało się, że nie ma mi wiele do zaoferowania.

Nie tylko wygląd ma znaczenie

Po raz kolejny sprawdza się, uniwersalne twierdzenie, że nie tylko wygląd ma znaczenie! Hocking dodaje, że szczególnie w dzisiejszych czasach bardzo łatwo zostać "smoczym owocem", a ten problem dotyczy obu płci:

Nie wystarczy pracować nad swoim ciałem. Należy równie ciężko pracować nad swoją osobowością.

Jakie cechy najbardziej pociągają kobiety?

Te cechy osobowości u mężczyzn najbardziej pociągają kobiety:

Poczucie humoru

Mężczyzna, który cechuje się poczuciem humory, potrafi rozluźnić atmosferę, żartować i szczerze się śmiać, z łatwością przyciąga kobiety. Przedstawicielki płci pięknej cenią i poszukują tej cechy u mężczyzny, z którym wybierają się na randkę.

Pewność siebie

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy są pewni siebie. Mężczyzna, który jest świadomy własnej wartości, zdaje sobie sprawę ze swoich mocnych stron i potrafi je wykorzystywać, to ktoś kto je pociąga. Zwłaszcza gdy jest odważny, chętnie podejmuje ryzyko, nie boi się zmian i nowości.

Odpowiedzialność

To cecha, na której szczególnie zależy kobietom. Mężczyzna powinien potrafić przyznać się do błędu i wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i zachowanie. Nie powinien także uciekać od problemów, a podchodzić do nich w sposób zadaniowy. Traktować je jako wyzwanie i robić wszystko, żeby zmierzyć się z trudnościami.

Dojrzałość

Kobiety szukają emocjonalnie dojrzałych mężczyzn, a nie wiecznych chłopców. Pociągają ich mężczyźni którzy są odpowiedzialni, nie uciekają od zobowiązań, potrafią się kontrolować i trzymać nerwy na wodzy. Nie wpływom innych, trwają przy swoich przekonaniach, mają własne zdanie i nie boją się go głośno wypowiadać.

Szacunek

Panie uwielbiają mężczyzn, którzy doceniają swoje partnerki i okazują im szacunek w każdej sytuacji. Nie traktują ich protekcjonalnie i lekceważąco, ale jako równe sobie. W taki sam sposób zachowują się wobec innych ludzi.

ZOBACZ TAKŻE: Związek bez miłości - 11 sygnałów, że ON już nie czuje tego samego

Udostępnij: