Dlaczego kobiety odchodzą od mężczyzn? Te powody mogą zaskoczyć

Czasami kobiety decydują się na rozstanie z oczywistych powodów. Zdarza się jednak, że na tę decyzje wpływają bardziej złożone i nieoczywiste kwestie, o których mężczyźni nie mają pojęcia. Dlaczego kobiety odchodzą od swoich partnerów? Te powody mogą zaskoczyć!

  Dlaczego kobiety odchodzą od mężczyzn? Te powody mogą zaskoczyć

  Kłamstwa, zdrada, przemoc? To nie jedyne powody, przez które kobiety kończą związki z mężczyznami. Niektóre z nich nie są tak oczywiste, jakby mogło się wydawać.

  Czują się samotne

  Samotność we dwoje rani najbardziej, a kobiety są na to szczególnie wyczulone. Gdy partner się oddala, nie okazuje uwagi i zainteresowania, nie ma czasu, nigdy nie ma go, gdy jest potrzebny, to sygnał, że koniec się zbliża. Kobieta zdaje sobie sprawę, że nie musi pozostawać w takim związku. Przez to decyduje się, żeby po prostu odejść.

  Nie czują się kochane

  Gdy mężczyzna nie okazuje uczuć i zaangażowania, odsuwa się, dla kobiety to znak, że relacja nie jest tym, czym powinna być. Gdy kobieta nie czuje się kochana, ważna, doceniona, bezpieczna, ani zadbana, tak naprawdę nie ma żadnego powodu, żeby pozostać w takim związku. wielu mężczyzn o tym zapomina, szczególnie w długoterminowych relacjach.

  Nie czują wsparcia

  Dla kobiety nie ma nic bardziej bolesnego niż poczucie, że jej mężczyzna jej nie wspiera, nie jest w pełni obecny, nie słucha, nie rozmawia, nie okazuje troski, uwagi i zainteresowania… Po prostu go przy niej nie ma, gdy go potrzebuje. Nieobecność partnera sprawia, że prędzej czy później kobieta decyduje się odejść.

  Brakuje szacunku

  Brak szacunku wobec drugiej osoby w związku jest poważnym problemem. Gdy nie liczymy się ze zdaniem i opinią drugiej osoby, wyśmiewamy ją, krytykujemy i obrażamy, nie możemy mówić o partnerstwie. Takie zachowania mogą zrujnować każdą relację. Żadna kobieta sobie na to nie pozwoli. Nie chce być tak traktowana, dlatego szybko odejdzie od partnera, który nie okazuje jej szacunku.

  ZOBACZ TAKŻE: 8 oznak, że on oczekuje od Ciebie TYLKO seksu

  Udostępnij: