10 alarmujących sygnałów na pierwszej randce. Tego mężczyznę można od razu skreślić

Wybierasz się na pierwszą randkę z mężczyzną, którego jeszcze nie miałaś okazji lepiej poznać? Zwróć uwagę na pewne szczegóły. Jeśli mężczyzna zachowuje się w nieodpowiedni sposób, to sygnał, że nie warto się z nim po raz kolejny spotkać.

Sygnały, które skreślają mężczyznę już na pierwszej randce

  1. Wygląda inaczej

Umówiłaś się z facetem poznanym w sieci albo przez aplikację randkową, ale zdjęcie profile znacząco różni się od tego, jak wygląda w rzeczywistości? To pierwszy sygnał, że ma skłonności do kłamania.

  1. Spóźnia się

Liczenie się z czasem innych, to cecha, która oznacza, że osoba ta darzy Cię szacunkiem. Oczywiście nie wlicza się w to sytuacji losowych, np. złapanie gumy w drodze na randkę, ale zwykle spóźnienie bez jakiegokolwiek wyjaśnienia powinno z góry zdyskwalifikować takiego mężczyznę.

  1. Pyta, kto płaci

Temat płacenia na randkach jest dyskusyjny. Oczywiście nie każda kobieta chce, aby mężczyzna za nią płacił i chętnie pokrywa połowę rachunku, jednak podobne pytanie na pierwszej randce od faceta, który powinien chociaż starać się być dżentelmenem, jest mało taktowne.

  1. „Zapomina” portfela

Na to, że chce płacić wyłączenie za siebie, można jeszcze przymknąć oko. Gorzej, gdy celowo zapomniał portfela i żeruje na tym, że to Ty pokryjesz cały rachunek, a on będzie miał darmową kolację.

  1. Ubiera się niestosowanie do okazji

Oczywiście „nie szata zdobi człowieka”, ale wybranie się z czapeczką z daszkiem do opery, czy w krótkich spodenkach do eleganckiej restauracji, nie świadczy o tym, że mężczyzna posiada nieskazitelne maniery.

  1. Gada o swoich byłych

Chyba nie trzeba przypominać, że wspominanie na pierwszej randce z kobietą, która ledwo się zna, o swoich byłych partnerkach, to delikatnie mówiąc faux pas.

  1. Nie daje Ci dojść do słowa

To dobrze, gdy mężczyzna jest pewny siebie i wie, co i kiedy powiedzieć, jednak w sytuacji, kiedy idziecie na randkę, a on mówi wyłącznie o sobie i nie daje Ci możliwości nawet dojść do słowa, nie świadczy o niczym dobrym.

Zobacz także: Kiedy zaczyna się zdrada? Dzieje się to wcześniej niż myślisz

  1. Jest zbyt wulgarny

Każdemu może się wymsknąć przekleństwo, jednak rzucanie wulgaryzmami na prawo i lewo już na pierwszym spotkaniu, oznacza, że zdecydowanie mężczyźnie temu brak kultury.

  1. Przedstawia siebie w samych superlatywach

To trzeba powiedzieć sobie jasno. Nie ma osób idealnych i nieskazitelnych jak łza. Gdy mężczyzna próbuje Ci mówić, że jest chodzącym ideałem i nie rozumie, dlaczego jest sam, uciekaj, gdzie pieprz rośnie.

  1. Naciska na pocałunek czy zbliżenie

Gdy spotkanie jest udane i oboje macie ochotę na pocałunek, czy nawet coś więcej, nic w tym złego. Jeśli jednak randka nie należy do wyjątkowo udanych, a Ty dajesz wyraźne sygnały, że nie oczekujesz niczego więcej, jednak on naciska na zbliżenie, to znak, że warto jak najszybciej zakończyć tę znajomość.

Udostępnij: