Dlaczego kobiety zrywają, mimo że z pozoru wszystko układa się idealnie?

Kłamstwa, zdrada, przemoc? To nie jedyne powody, przez które kobiety kończą związki z mężczyznami. Dlaczego zrywają, mimo że z pozoru wszystko układa się idealnie? Często ma na to wpływ coś, czego nie widać na pierwszy rzut oka…

   

  Dlaczego kobiety kończą związek, mimo że z pozoru wszystko układa się idealnie?

  Czasami kobiety decydują się na rozstanie z oczywistych powodów. Kłamstwa, niewierność, ciągłe kłótnie, brak komunikacji, znudzenie, to tylko niektóre z powodów rozstań. Zdarza się jednak, że na tę decyzje wpływają inne czynniki. Bywa, że kobiety zrywają, mimo że z pozoru wszystko układa się idealnie. Dlaczego tak się dzieje?

  Wpływa na to coś, czego nie widać na pierwszy rzut oka…

  Wpływa na to coś, na co kobiety są szczególnie wyczulone. Gdy partner się oddala, nie okazuje uwagi i zainteresowania, nie ma czasu, nigdy nie ma go, gdy jest potrzebny, to sygnał, że koniec się zbliża. To samotność jest tym właśnie czynnikiem, który popycha kobiety do podjęcia ostatecznej decyzji.

  Samotność we dwoje rani najbardziej

  Ogromna liczba ludzi pozostających w związkach czuje się samotna mimo tego, że są w miłosnych relacjach. Samotność może być pełna pretensji, agresji i wzajemnej wrogości lub objawiać się obojętnością i odsunięciem się od drugiej osoby. W obu tych przypadkach samotność we dwoje rani najbardziej. Gdy jedna ze stron oddala się od ukochanej osoby, przez to między partnerami powstaje między nami mur nie do przebycia. W takim wypadku niezwykle trudno znaleźć powrotną drogę do siebie... Z tego powodu wiele kobiet podejmuje decyzję o rozstaniu.

  Jak temu zapobiec?

  Jeśli w porę podejmiecie z partnerem próby uzdrowienia relacji, być może uda Wam się zapobiec jej rozpadowi. Podstawą jest ciągła praca na związkiem i zaangażowanie obu stron. Dobra komunikacja, mówienie o swoich potrzebach, poruszanie także trudnych tematów, spędzanie czasu we dwoje, wzajemny szacunek i bliskość, to najważniejsze elementy, które w tym pomogą.

  ZOBACZ TAKŻE: Osoba wysoko wrażliwa- jak wygląda jej codzienność?

  Udostępnij: