Gdzie pieścić kobietę, by przeżyła rozkosz? 5 najbardziej erogennych miejsc!

Wielu mężczyzn podczas łóżkowych ekscesów nie myśli tylko o swojej przyjemności, ale bardzo zależy mu na tym, żeby dobrze zaspokoić swoją partnerkę. Aby oddać prawdziwą rozkosz swojej drugiej połówce, przed intymnym zbliżeniem warto rozbudzić w niej pożądanie. Dzięki dotykaniu tych 5 miejsc erogennych z pewnością kobieta będzie czerpała dużo większa przyjemność i satysfakcję podczas zbliżenia.

Sukces udanego życia intymnego tkwi w dobrej znajomości ciała partnerów. To jak nam będzie w łóżku, zależy od tego, jak dobrze znamy swoje ciała i miejsca szczególnie wrażliwe na pieszczoty partnera. Chociaż jak wiadomo, każda z kobiet posiada inną wrażliwość i reaguje na dotyk różnych miejsc, to jednak są takie obszary kobiecego ciała, które są szczególnie wrażliwe i każda kobieta odczuwa przyjemność z ich pieszczenia.

Kilka lat temu marka SKYN wraz z agencją AMP przeprowadziła sondaż na 5000 kobietach, które zapytane zostały, dotyk których miejsc najbardziej wzbudza w nich pożądanie i rozkosz. Pieszczenie tych 5 obszarów ciała powoduje u nich szczególne doznania podczas seksu.

Najbardziej erogenne miejsca u kobiet

Piersi

Zdecydowana większość kobiet, bo aż 34% ankietowanych kobiet wybrała piersi. Pieszczenie ich obiema rękami przez partnera, bądź ssanie sutków dostarcza kobietom wielu mocnych wrażeń.

Szyja

Na tę partię ciała głosowało aż 28% kobiet. Dla wielu może to być zaskoczenie, jednak wiele ankietowanych wybrało, że to właśnie delikatne muskanie i całowanie szyi przyspiesza ich orgazm.

Pupa

Pośladki to zdecydowanie jedna z głównych stref erogenny kobiety. Wybrało ją 15% ankietowanych, które przyznają, że uwielbiają być podgryzane i uderzane w pośladki podczas intymnego zbliżenia.

Plecy

Plecy zdobyły 6% głosów ankietowanych kobiet. Wiele z nich uwielbia być głaskane po nich podczas intymnego zbliżenia.

Brzuch

Ostatnie miejsce w rankingu zdobył brzuch. Na tą partię ciała zagłosowało 4% ankietowanych kobiet. Wiele z nich uwielbia, gdy partner liże i całuje je po brzuchu, a także gdy w pozycji ja jeźdźca trzyma je w talii.

ZOBACZ TAKŻE: Jak przeżyć rozkosz, która nie ma końca?

Udostępnij: