7 porad, jak być dobrym kochankiem. Daj swojej partnerce rozkosz!

Dobry kochanek to według wielu mężczyzn taki, który potrafi dać rozkosz swojej kobiecie i doprowadzić ją do orgazmu. A jakie zdanie na ten temat mają kobiety? Zobaczcie 10 porad, które pomogą facetom uszczęśliwić i zaspokoić swoje partnerki.

  Poniżej znajdziesz 10 porad, jak byś dobrym kochankiem i jak skutecznie doprowadzić swoją partnerkę do rozkoszy.

  Zrelaksuj ją

  Zanim między wami dojdzie do zbliżenia upewnij się, że Twoja partnerka nie jest zestresowana i nie błądzi myślami poza wasza sypialnię. Pomóż się jej zrelaksować- posprzątaj, pozmywaj zrób wszystko by jej myśli były skupione tylko na waszym zbliżeniu.

  Zadbaj o jej komfort

  Zapytaj, czy temperatura w sypialni jest odpowiednia. Czy nie jest jej za gorąca bądź za zimno. Co ciekawe w badaniach przeprowadzonych przez Duńczykom wykazano, że 80% kobiet miewało problemy z osiągnięciem orgazmu przez… zimne stopy. Może zaproponuj partnerce ubranie wełnianych skarpet do zmysłowej bielizny?   

  Upewnij się, że jest gotowa

  Pamiętaj, że wilgotna pochwa wcale nie oznacza tego, że kobieta ciało kobiety jest gotowe do penetracji. Warto mieć na uwadze, że seks dla kobiety będzie przyjemniejszy, gdy jej macica się unosi. Dlatego najlepsza pozycją na początek będzie, gdy partnerka leży na plecach z rozszerzonymi nogami i podciągniętymi kolanami

  Poświęć jej uwagę

  W momencie pieszczot skup uwagę tylko na swojej ukochanej. Podczas intymnych pieszczot partnerki nie myśl o niczym innym tylko o tym, jak ją zadowolić. Według ankiety przeprowadzonej przez Men’s Health 42% ankietowanych największym kluczem do zaskpokojenia swojej partnerki jest namiętność. 

  ZOBACZ TAKŻE: 11 powodów, dla których warto częściej współżyć!

  Doprowadź ją podczas gry wstępnej

  Nie zawsz gra wstępna musi być „wstępna”. Postaraj się tak skupić na swojej partnerce, aby szczytowała jeszcze podczas pieszczot.

  Gra wstępna jest mylącym słowem, bo sugeruje, że to tylko początek, który prowadzi do czegoś znacznie ważniejszego. Obydwoje będziecie mieć z tego znacznie więcej satysfakcji i radości, jeżeli potraktujesz grę wstępną jako atrakcję samą w sobie, a nie pańszczyznę, którą trzeba zaliczyć, aby przejść do następnego etapu – twierdzi znana amerykańska seksuolog dr Beverly Whipple.

  Słuchaj jej ciała

  Najważniejsze abyś był uważny i delikatny. Wsłuchaj się w jej ciało i zwróć uwagę, przy jakim dotyku i pieszczotach ona odczuwa największą przyjemność.

  Seksuolog Lou Paget radzi:

  Dochodź do celu okrężną drogą, a Twoim przewodnikiem niech będzie jej reakcja. Delikatnymi, zygzakowatymi ruchami pieść wewnętrzną stronę jej ud, nie zapominając zwilżyć dłoni lubrykantem. Dodaj do tego szerokie, płaskie pieszczoty językiem, zataczając coraz mniejsze kręgi wokół jej łechtaczki

  Nie zmieniaj często pozycji

  Można śmiało stwierdzić, że zbyt częsta zmiana pozycji podczas zbliżenia nie jest pożadana przez kobiety. Najlepiej skupić się na kilku podstawowych, które pobudzają okolice łona kobiety:

  „Po prostu zrób lepszy użytek z tych kilku podstawowych pozycji, które  w maksymalnym stopniu pobudzają okolicę jej łona” – radzi znana seksuolog Lou Paget.

  Udostępnij: