Te błędy najczęściej popełniają faceci w łóżku! Warto ich unikać

Udane zbliżenie jest gwarancja satysfakcji w łóżku. Spełniona kobieta podobnie zresztą jak mężczyzna czuje rozkosz i trudno nie zgodzić się z tym, że właśnie większość osób tego oczekuje od swoich partnerów. Wiele mężczyzn popełnia jednak w łóżku błędy, które na stracie potrafią ich przekreślić. Których rzeczy mężczyzna nie powinien robić podczas zbliżenia z kobietą?

Najczęściej popełniane błędy podczas współżycia

Wcielanie się w gwiazdę filmów dla dorosłych 

- jest potwierdzone, że około 80 proc. Polaków regularnie lub sporadycznie oglądania pornografię i warto dodać, że większość z tych osób to jednak mężczyźni. Oglądanie filmów dla dorosłych w sieci, chociaż może w pewnym stopniu pokazywać, jak robić pewne rzeczy, często zakłamuje jednak rzeczywistość. Nie wszystko, co widać na filmie, a co następnie mężczyźni próbują wcielić w życie, zwykle sprawia kobietom przyjemność!

Nieudolny „striptiz”

– niestety często mężczyźni za szybko próbują rozpocząć stosunek, co skutkuje tym, że w pośpiechu i do tego nieporadnie ściągają z siebie i partnerki ubrania. Szarpanie się ze stanikiem, czy widok rozebranego faceta gotowego do dzieła w białych skarpetach zdecydowanie nie zachęca, a wręcz skutecznie obniża kobiece libido.

Całowanie tylko jako gra wstępna

– w tym miejscu warto podkreślić, że kobiety lubią grę wstępną. Dzięki pocałunkom i pieszczotom są podniecone i nastrojone na zbliżenie. Niestety mężczyźni pocałunki zwykle traktują jako element gry wstępnej i zapominają, że kobiety lubią być całowane także podczas stosunku.

Osiągnięcie celu za wszelką cenę

– zbliżenie z partnerką to nie zawody. Chociaż szczytowanie jest pożądane przez partnerów, często faceci za wszelką cenę próbują osiągnąć erekcję, nie zważając na to, co dzieje się wokół.

Zobacz także: „To intymniejsze niż poród” – Dużo kobiet nie chce tego robić w sypialni

Rutyna

– w błędach, które wymienne są jako te, które popełniają mężczyźni w łóżku, nie mogło zabraknąć rutyny, która skutecznie potrafi zgasić ogień podczas zbliżenia. Wciąż te same pozycje i brak inwencji są w tym temacie gwoździem do trumny.

Udostępnij: