8 znaków, które świadczą, że ON naprawdę kocha!

Mężczyznom zazwyczaj jest trudno mówić o swoich uczuciach. Często mają problemy z wyrażeniem tego, co jest w ich sercu. Szczególnie jeśli chodzi o kobiety, na których naprawdę im zależy. Zastanawiasz się, czy ON naprawdę kocha? Oto 9 znaków, które wskazują, że tak właśnie jest!

  8 znaków które świadczą, że ON naprawdę kocha!

  8 znaków, które świadczą, że mężczyzna naprawdę Cię kocha (choć nie mówi o tym głośno)!

  Słucha Cię

  Możesz rozmawiać ze swoim mężczyzną na każdy temat. Jest nie tylko Twoim partnerem, ale także przyjacielem. Skupia się na Tobie, poświęca Ci uwagę, interesuje się Tobą. Uważnie słucha, potrafi doradzić i wesprzeć.

  Wspiera Cię

  Jest dla Ciebie wsparciem w każdej sytuacji. Chętnie Ci pomaga i  doradza, wiesz że zawsze możesz na niego liczyć i zwrócić się do niego z każdym problemem.

  Jest z Tobą, gdy go potrzebujesz

  Zawsze jest przy Tobie gdy potrzebujesz. Wiesz, że nie zostawi Cię samej w trudnej sytuacji. Przytuli, pocieszy, pozwoli się wypłakać, a potem zainspiruje do działania i pomoże w pokonaniu problemów.

  ZOBACZ TAKŻE: 5 zdań, które mogą zniszczyć wasz związek. Pod żadnym pozorem ich nie wypowiadaj!

  Okazuje Ci czułość

  Jest zawsze blisko Ciebie, całuje, przytula, obejmuje. Tymi gestami pokazuje że jesteś dla niego ważna i się o Ciebie troszczy. Okazuje Ci czułość i swoje uczucia.

  Pragnie Cię

  Okazuje Ci, że Cię pragnie i pożąda. Nie może oderwać do Ciebie rąk i najchętniej nie wypuszczałby Cię z sypialni. Czujesz się przy nim piękna, atrakcyjna, pociągająca i seksowna.

  Szanuje Cię

  W każdej sytuacji okazuje Ci szacunek. Jest kulturalny, szarmancki i dobrze Cię traktuje. Zwraca się do Ciebie w miły sposób i nawet podczas kłótni, potraficie dojść do porozumienia bez krzyków, przekleństw i agresji.

  Dzieli z Tobą pasję

  Twój partner dzieli z Tobą pasje i zainteresowania. Interesuje się tym, co robisz i chce, żebyś Ty też miała dostęp do jego świata. Lubi spędzać z Tobą czas i być przy Tobie.

  Chwali się Tobą

  Jest z Ciebie dumny i chwali się Tobą przed rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Chce żebyś ich poznała i dobrze czuła się w ich towarzystwie. Ważne dla niego jest, aby bliskie mu osoby Cię polubiły i zaakceptowały. To oznacza, że jesteś dla niego ważna i planuje z Tobą wspólną przyszłość.

   

  Udostępnij: