Jak urozmaicić łóżkową rutynę? W tym miejscu zdecydowanie warto to robić!

Wspólnie z partnerem jesteście znudzeni igraszkami w łóżku i potrzebujecie urozmaicenia podczas współżycia? Oczywiście prostym sposobem jest skorzystanie z gadżetów erotycznych, ale jeśli ich nie posiadacie, wystarczy, że razem udacie się do… łazienki.

Oglądając filmy, w których kochankowie uprawiają seks pod prysznicem, wszystko wydaję się piękne, kolorowe i satystakcjonujace. Film to film, a rzeczywistość często okazuje się inna. Jeśli już kiedyś próbowałaś kochać się pod prysznicem i nie wspominasz tego dobrze, może warto zastosować kilka rad, dzięki którym seks w strugach wody tym razem będzie cudowny i będzie dla Ciebie oraz partnera ciekawym urozmaiceniem Waszego życia łóżkowego?

Jak kochać się pod prysznicem?

Współżycie w kabinie prysznicowej wbrew pozorom nie zawsze jest tak łatwe, gdyż można nabawić się w niej np. kontuzji. Kapiąca w oczy woda zdecydowanie nie podnosi temperatury pomiędzy kochankami, a rodzi niepotrzebną frustrację. Co robić, aby seks pod prysznicem był zatem satysfakcjonujący?

- upewnij się, że będziecie bezpieczni

Aby nie upaść na śliskiej posadzce, wystarczy skorzystać np. z maty antypoślizgowej. Usuń także niepotrzebne butelki czy szampony, które mogą niespodziewanie upaść i zrobić Wam krzywdę. Woda pod prysznicem nie powinna być także zbyt gorąca, gdyż może za bardzo podnieść Wam ciśnienie, ani zbyt zimna, która dodatkowo ostudzi Wasze emocje.

- skorzystaj z lubrykantów

Podczas współżycia woda wypłukuje naturalny śluz, dlatego seks może być wówczas mało przyjemny. Aby temu zapobiec, warto zaopatrzyć się w lubrykanty.

- właściwa pozycja

Pozycja podczas seksu powinna być dla Was wygodna i dostarczać Wam jak największej ilości doznań. Często do wprawy dochodzi się metodą prób i błędów, jednak zwykle najbardziej sprawdzaną i do tego bezpieczną pozycją pod prysznicem będzie ta „od tyłu". Kobieta może się wówczas oprzeć rękoma o ścianę kabiny, a w takiej pozycji trudno o upadek.

Zobacz także: Meneaterka, czyli kobieta modliszka. Po tym ją rozpoznasz

 

Udostępnij: