Miłość na siłowni? To nie żarty!

Czy siłownia to miejsce, gdzie można znaleźć miłość? Portal Ofeminin.pl podał interesujące wyniki badań, które rzucają nowe światło na to, co dzieje się w klubach fitness.

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy wizyta na siłowni może być czymś więcej niż tylko treningiem? Okazuje się, że sale fitness mogą być także miejscem, gdzie nie tylko rosną mięśnie, ale i romanse! Według najnowszych badań, siłownie stają się coraz częściej areną nie tylko sportowych, ale i miłosnych zmagań. Szczególnie styczeń wydaje się być miesiącem, kiedy to wiele osób nie tylko pracuje nad swoją formą, ale i poszukuje nowych relacji.

Znalezienie miłości na siłowni? Dlaczego nie! Choć dla wielu z nas siłownia kojarzy się głównie z miejscem pracy nad własnym ciałem, to coraz częściej słyszy się o niej jako o miejscu, w którym można  szukać romantycznych przygód.

Siłownia a znalezienie miłości? 

Z ankiety przeprowadzonej przez brytyjski serwis randkowy illicitencounters.com wynika, że w styczniu ludzie częściej odwiedzają siłownie, nie tylko aby zadbać o swoją formę, ale też w poszukiwaniu nowych partnerów. 

Portal Ofeminin.pl, odwołując się do wspomnianych badań, podkreśla, że styczeń to miesiąc, w którym wzrasta zainteresowanie nawiązaniem nowych znajomości na siłowni. 

Jak wynika z przeprowadzonej ankiety, na siłowni rzeczywiście poszukujemy okazji do nawiązania romansu, zwłaszcza w styczniu. Dlaczego tak się dzieje? W nowym roku często mamy chęć na zmianę swojego życia. Pragniemy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, chcemy być szczuplejsi, piękniejsi, bardziej spełnieni. Z tego powodu zapisujemy się na siłownię, na której jest wiele osób myślących podobnie jak my" - czytamy na Ofeminin.pl.

Co więcej, nasze ciała również sprzyjają takim interakcjom. 

W czasie wysiłku fizycznego w organizmie wydziela się testosteron, który poprawia popęd seksualny. Endorfiny, w połączeniu z zadowoleniem z wykonanego zadania i z pokonania ograniczeń ciała, sprawiają, że zaczynamy czuć się bardziej seksownie  - dodaje portal.

Okazuje się więc, że siłownia to nie tylko miejsce do kształtowania sylwetki, ale również świetna przestrzeń do flirtu, a czasem nawet do rozpoczęcia czegoś więcej. Czy więc styczeń na siłowni to nowy trend w randkowaniu? Wszystko na to wskazuje!

Zdjęcie Miłość na siłowni? To nie żarty! #1

Zobacz także: Sekrety Komunikacji: Mów Bez Słów i Podbij Serce Partnera!

Udostępnij: