Były uczestnik „The Voice of Poland” żyje w białym małżeństwie! Jego żona umieściła wpis na TikToku

Znany piosenkarz i były uczestnik programu "The Voice of Poland" Adam Stachowiak, wyznał kiedyś, że chce przyjąć sakrament chrztu oraz ożenić się z Anną, jego partnerką. Nie tak dawno jego partnerka wyznała, że żyją w białym małżeństwie.

W 2017 roku Adam wziął ślub cywilny z Anną. Rara doczekała się dwójki potomstwa. Kilka lat temu piosenkarz ogłosił swoje nawrócenie, oraz wyraził gotowość do przyjęcia chrztu świętego.

Przy okazji premiery książki 'Wyśpiewaj mi przyszłość' mojej żony Anny Stachowiak oraz mojej płyty 'Dotrę na szczyt' podjąłem jedną z najważniejszych decyzji w moim życiu. Postanowiłem przyjąć Chrzest Święty i wziąć z tą wspaniałą kobietą ślub kościelny

Kim jest Adam Stachowiak?

To znany wokalista i były uczestnik "The Voice of Poland". Urodził się 28 września 1997 roku. We wrześniu 2016 postanowił wziąć udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu The Voice of Poland. Podczas pierwszego etapu eliminacji wykonał utwór Mamo, który napisał ku czci matki zmarłej w 2014.

Adam Stachowiak ożenił się z ukochaną Anną, w 2017 roku. Pod koniec lipca zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki Agaty.

Piosenkarz miał 17 lat, gdy stracił mamę.

ZOBACZ TAKŻE: Dziedziczenie po mężu! Kiedy możesz otrzymać cały majątek?

Adam Stachowiak życie w białym małżeństwie

Partnerka Adama Stachowiaka umieściła na swoim profilu na TikToku, informację o tym, że żyje ze swoim mężem w białym małżeństwie. Oznacza to, że para powstrzymuje się od podejmowania współżycia.

Na swoim profilu odpowiada również na pytania internautów, związane z podjęciem o decyzji o takim życiu i jego konsekwencjami.

Przede wszystkim jesteśmy dla siebie bardziej troskliwi, bardziej czuli, traktujemy się z należytym szacunkiem. Więcej rozmawiamy. Seks nie jest fundamentem naszego związku

Jak pisze dalej:

Oczywiście jest piękny. Wiem, co mówię, mamy dwójkę dzieci. Ale teraz, kiedy Adam zdecydował się już iść w stronę Pana Boga, iść po sakramenty, to właśnie brak współżycia pomaga nam w tej drodze. Rozmawiamy o tym bardzo często, jesteśmy otwarci też na te tematy, ale staramy się bardzo mocno wytrwać w naszych postanowieniach

Emocje wśród internautów

Zamieszczona informacja wywołała podzielone opinie wśród internautów. Jedna z użytkowniczek TikToka napisała:

Nigdy o czymś takim nie słyszałam... Ja osobiście bym nie dała rady, ale nie neguję takich małżeństw

Anna Stachowiak w odpowiedzi na ten komentarz napisała na swoim profilu, że jest to decyzja podjęta do czasu zawarcia kościelnego związku małżeńskiego.

Ale to do czasu ślubu kościelnego, później będziemy się normalnie kochać

Inna z użytkowniczek zabierając głos w tej sprawie powiedziała, że żyjąc w takim związku, trzeba mieć silną psychikę.

Podziwiam, naprawdę jednak mieszkać z ‘mężem’ i spać w jednym łóżku to trzeba mieć twardą psychę. Ja bym nie dała rady

Stachowiak nie ukrywa, że jest to łatwe zadanie.

Nie wszyscy użytkownicy wyrazili aprobatę dla takich zasad w związku. W komentarzach można poczytać wiele opinii.

Nie mam białego małżeństwa, a mam związek pełen szacunku, rozmowy - co ma jedno do drugiego

 

Oho, a potem się okaże, że zupełnie nie dogadujecie się w sypialni i bach! Tragedia

 

Idą w stronę Boga, ale dwoje dzieci bez kościelnego i po ślubie będą się normalnie kochać. Śmiech, nic więcej

Żona Adama Stachowiaka na sam koniec tłumaczy, że Adam wychowywany był w domu, gdzie nie wierzono w Boga, dlatego też nie wzięli ślubu koscielnego. Wszystko zmieniło się, gdy wokalista nawrócił się:

Mój mąż wychował się w domu, gdzie nie było Boga i nie ma sakramentów. Nie mogliśmy wziąć ślubu kościelnego. Teraz kiedy jesteśmy blisko ślubu, wybraliśmy taką drogę

Udostępnij: