Okładka artykułu Friends with benefits. Poznaj wady i zalety. Czy ta relacja może przerodzić się w coś więcej?

Friends with benefits. Poznaj wady i zalety. Czy ta relacja może przerodzić się w coś więcej?

Friends with benefits, sex friends… to relacja dwóch osób, które nie pozostają ze sobą w związku, ale łączy ich przyjaźń oraz… seks. Dowiedz się, na czym to polega. Poznaj wady …

Okładka cytatu Czasami w ułamku sekundy człowiek uświadamia sobie, że ...

znak cytatu Czasami w ułamku sekundy człowiek uświadamia sobie, że całe jego życie zależało od jednej decyzji. Gdyby nie zgubiony list albo rozmowa telefoniczna, do której nie doszło, sprawy potoczyłyby się zupełnie inaczej.

Życie
Okładka artykułu Ponadczasowe cytaty myśliciela Mahatma Gandhiego, które warto wdrożyć w życie

Ponadczasowe cytaty myśliciela Mahatma Gandhiego, które warto wdrożyć w życie

Wielki myśliciel Mahatma Gandhi, był jednym z twórców współczesnej państwowości indyjskiej i propagatorem pacyfizmu jako środka nacisku politycznego. Przez wiele osób uznawany jest za globalny autorytet. Jakie słowa ma nam …

Okładka artykułu Jak interpretować pojawiające się sny? Dowiedz się co oznaczają twoje sny

Jak interpretować pojawiające się sny? Dowiedz się co oznaczają twoje sny

Od wieków ludzie interpretowali sny i doszukiwali się w nich ukrytych znaczeń. Chcieli dowiedzieć się, jaki mają związek z naszym życiem i czy mogą zapowiadać przyszłość. Jak interpretować pojawiające się …

Okładka cytatu Miej zawsze siłę i odwagę. Wyrzuć ze swojego życia kogoś kto ...

znak cytatu Miej zawsze siłę i odwagę. Wyrzuć ze swojego życia kogoś kto depcze Twoją osobowość i rani Twoje uczucia. Nawet ten którego kochasz nie ma prawa Cię pozbawiać uśmiechu i nie szanować.

Życie
Okładka artykułu Poznaj 3 rzeczy, które zmienią Twoje życie. Zadbaj o siebie każdego dnia

Poznaj 3 rzeczy, które zmienią Twoje życie. Zadbaj o siebie każdego dnia

Żyjemy w ciągłym biegu. Szkoła, praca, dom, obowiązki i nieustanne problemy. Jesteśmy otoczeni nerwami, stresem i frustracją. Już od samego rana biegiem załatwiamy wszystkie sprawy, bo brakuje czasu. Zapominamy o …

Okładka cytatu Najbardziej cenną rzeczą, jaką możesz komuś dać ...

znak cytatu Najbardziej cenną rzeczą, jaką możesz komuś dać jest... czas – dajesz mu w ten sposób cząstkę swojego życia, której już nie odzyskasz.

Życie
Okładka cytatu Odcinanie się od pewnych osób w życiu wcale nie oznacza, że ...

znak cytatu Odcinanie się od pewnych osób w życiu wcale nie oznacza, że ich nienawidzisz. Oznacza to tylko tyle, że szanujesz samego siebie.

Życie
Okładka cytatu Od czasu do czasu trzeba się wyciszyć, poukładać swoje sprawy, poświęcić czas dla ...

znak cytatu Od czasu do czasu trzeba się wyciszyć, poukładać swoje sprawy, poświęcić czas dla siebie. Pobyć ze sobą sam na sam, z dala od toksycznych ludzi, którzy wiedzą o Tobie więcej niż Ty i ciągle mówią Ci jak powinno wyglądać Twoje życie. Nic tak nie koi nerwów, jak odcięcie się od głupiego pierdolenia. Amen. (K. Śnioch)

Życie
Okładka cytatu Bo wierzę, że czasami musi nas spotkać dużo zła, żeby ...

znak cytatu Bo wierzę, że czasami musi nas spotkać dużo zła, żeby mogło nas spotkać dużo dobra. Grunt to umieć przetrwać to pierwsze i - choćby cholernie bolało - zaczekać, aż przyjdzie to drugie. (Krzysztof Śnioch)

Życie
Okładka cytatu Lubię ludzi, ale nie wszystkich. Wiele wybaczam, ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale ...

znak cytatu Lubię ludzi, ale nie wszystkich. Wiele wybaczam, ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci, których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom jednak wskaże tam dyskretnie drogę.

Życie
Okładka cytatu Gapimy się w telefony zamiast w oczy albo gwiazdy. Siedzimy w kieszeniach innych zamiast ...

znak cytatu Gapimy się w telefony zamiast w oczy albo gwiazdy. Siedzimy w kieszeniach innych zamiast siedzieć za rękę z bliskimi. Zaglądamy w czyjeś życia zamiast w głąb siebie. Za dużo narzekamy, obgadujemy za mało słuchamy, współczujemy. Wolimy drwić, wyśmiewać zamiast pomagać, pocieszać. Podstawiamy nogę zamiast wyciągać rękę. A później się dziwimy, że ten świat jest taki zły, tyle że ten świat to... My. (Elżbieta Bancerz - Dusza zaklęta w słowa)

Życie
NASTĘPNA STRONA