Okładka cytatu Tak łatwo można zniszczyć, to co układało się przez lata. Ludzie ...

znak cytatu Tak łatwo można zniszczyć, to co układało się przez lata. Ludzie odchodzą w mgnieniu oka,
i chociaż wywołują mnóstwo bólu gdy odchodzą, wspomnienia zostaną zawsze, nawet jeśli bardzo będziemy chcieli o nich zapomnieć.

Życie
Okładka cytatu Czasem przychodzi taki moment w życiu, że trzeba ...

znak cytatu Czasem przychodzi taki moment w życiu, że trzeba zrezygnować, zapomnieć, pójść na przód i nieważne jak cholernie by Ci zależało, jak trudne by to było po prostu trzeba odejść.

Życie
Okładka cytatu Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila, kiedy ...

znak cytatu Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila, kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia Cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera Cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

Życie
Okładka cytatu Był taki czas, gdy ciągle się spieszyłam. Na przykład jechałam ...

znak cytatu Był taki czas, gdy ciągle się spieszyłam. Na przykład jechałam tramwajem i chciałam, żeby on jechał jeszcze szybciej. Miałam ten pośpiech w sobie. I nagle pomyślałam: „Zaraz, dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka na mnie trumna” (śmiech). Pozbądź się tego wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj, co się dookoła ciebie dzieje, bo życie mamy jedno, a przecież we wszystkim można znaleźć tyle piękna. Właściwie samo to, że się żyje, jest już czymś cudownym. (Danuta Szaflarska)

Życie
Okładka artykułu 10 życiowych lekcji od Dalajlamy, które warto zapamiętać

10 życiowych lekcji od Dalajlamy, które warto zapamiętać

Wiele osób znajduje mądrość w słowach Dalajlamy, duchowym i politycznym przywódcy narodu tybetańskiego i laureata pokojowej nagrody Nobla. W spotkaniach z mnichem uczestniczą tłumy. Dalajlama nosi m.in. imiona „Dzierżawcy Nauk” …

Okładka cytatu Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też ...

znak cytatu Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samego siebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś.

Życie
Okładka cytatu To, że ktoś chce zerwać z kimś kontakt na jakiś czas nie znaczy, że ...

znak cytatu To, że ktoś chce zerwać z kimś kontakt na jakiś czas nie znaczy, że ten ktoś jest dla niego nikim. Czasami jest tak, że znaczy dla niego za dużo, a on nie może sobie z tym poradzić.

Życie
Okładka cytatu Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na naszej drodze, ot tak. Każdy człowiek ...

znak cytatu Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić. Poprzez ludzi dostajemy od życia tysiące szans na to, aby stać się lepszym człowiekiem lub aby temu człowiekowi pokazać coś, czego on do tej pory nie dostrzegł.

Życie
Okładka cytatu Nigdy nie opowiadaj ludziom o swoich problemach ...

znak cytatu Nigdy nie opowiadaj ludziom o swoich problemach. 20% ma je gdzieś, pozostałe 80% cieszy się, że je masz.

Życie
Okładka artykułu Mocne i szczere przesłanie Marcina Różalskiego, które daje wiele do myślenia

Mocne i szczere przesłanie Marcina Różalskiego, które daje wiele do myślenia

Poniżej prezentujemy przesłanie Marcina Różalskiego o niesieniu pomocy słabszym. Wypowiedź, która trafia w punkt. Zapraszamy do krótkiej lektury.

Okładka artykułu Pokochaj swoje życie – jak to osiągnąć?

Pokochaj swoje życie – jak to osiągnąć?

Dużo mówi się o miłości do drugiego człowieka, o miłości do samego siebie, ale miłość do swojego życia jest tak samo ważna, a ciężka do osiągnięcia. Jeśli nauczymy się kochać …

Okładka artykułu Wydarzenia zmieniające życie – dlaczego tak bardzo są nam potrzebne?

Wydarzenia zmieniające życie – dlaczego tak bardzo są nam potrzebne?

Niemiłe i niekomfortowe wydarzenia są tymi, które najbardziej staramy się uniknąć. Nie chcemy, żeby było nam ciężko. Nie chcemy cierpieć. Staramy się robić wszystko, aby prowadzić stabilne i szczęśliwe życie. …

NASTĘPNA STRONA