Lękliwego śmierć bardziej goni.
Lękliwego śmierć bardziej goni.
Czasami trzeba zrobić coś, co nie jest moralne, lecz wiemy, że jest właściwe.
Życie to rzecz nieskończona. Nie ma zakończenia, tak naprawdę. Proces twórczy jest procesem odkrywania, procesem ciągłym ujawniania samego siebie. Ciemnością jest nieznane, bo nie poznaliśmy całego siebie.
Chciałem powiedzieć światu tylko jedno słowo. Ponieważ nie potrafiłem tego, stałem się pisarzem.
Wolność to niska cena za przeżycie.
Obcy to bezpieczne miejsce. Takiemu możesz powiedzieć wszystko.
Życie to sztuka rysowania, nie mając gumki do ścierania. Dzisiaj jest cennym darem, takie są „tu i teraz”. Dlatego nie zatrzymuj się na przystanku zwanym Wczoraj, ani nie marz o przystanku Jutro. Żyj na przystanku zwanym Dzisiaj.
Myślę tylko, że przeszłość to trampolina dla przyszłości.
Kiedy ktoś odchodzi, ktoś inny zajmuje jego miejsce.
Jestem tarczą, która osłania krainę człowieka.
Życie to coś więcej niż tylko zrozumienie, co się dzieje. To przechodzenie przez sprawy z ciekawością, odwagą, perspektywą, empatią, wiedzą i bez zmęczenia. Jest to wielka podróż, w której doceniamy jeden drugiego, pomimo naszych różnic, i szanujemy siebie nawzajem, pomimo naszych błędów.