Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu [...] autor nie wybiera tematów; to one wybierają jego.

Życie

znak cytatu Mam wrażenie, że życie jest tylko filmem.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bój się za każdym razem, kiedy nie mówisz prawdy.

Życie

znak cytatu Jezu, nie mam zamiaru być jednym z tych, którzy siedzą, gadając o tym, co zamierzają zrobić. Po prostu to zrobię. Wyobrażanie sobie przyszłości to rodzaj beznadziejnej tęsknoty.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Co to jest szczęście? Innych uczynić szczęśliwymi. Co to jest radość? Innym sprawić radość.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu – A jakie jest największe kłamstwo świata? – To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem i zaczyna nim rządzić los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

Życie

znak cytatu Ten widzi, kto widzi ostatni.

Życie

znak cytatu "Życie raz po raz rzuca nas na klęczki, ale nie warto długo pozostawać w tej pozycji, bo inni ją wykorzystają i będą chcieli nas wydymać."

Życie

znak cytatu Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem, gdy się to zdarza, jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz w naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce.

Życie

znak cytatu Ludzka zawiść nie ma granic. Tego się nie leczy. Nie ma na to żadnej rady - poza taką, by zwyczajnie nie zwracać uwagi na takich ludzi. Im mniej ludzie wiedzą o naszym życiu, tym jest ono spokojniejsze. Szkoda tylko, że czasem inni sami sobie dopowiadają naszą historię, chociaż pojęcia o niczym nie mają.

Życie

Zobacz więcej


Sklep