Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Między wnętrzem i zewnętrzem nie ma łączności. Szklane fasady odsyłają otoczeniu jego własny obraz. Są bardziej nieprzekraczalne niż jakikolwiek mur
z kamienia. Wszystko komunikuje,
ale spojrzenia nigdy się nie spotkają.

Życie

znak cytatu Jedynymi ograniczeniami w twoim życiu
są te, które sam sobie narzucasz.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Time is on our side.Czas jest po naszej stronie.

Życie

znak cytatu Nie jestem już młodzieńczo naiwna, by uważać, że mamy prawo oczekiwać wyłącznie superszczęścia i spełnienia. Wydaje mi się, że życie jest po prostu poligonem, wspaniałą szkołą. Jestem nawet na takim etapie, że chyba nie chciałabym doświadczać wyłącznie momentów przepełnionych szczęśliwością. Mogłabym wtedy przestać rozumieć, czym ona jest.

Życie

znak cytatu Najgorszy moment przychodzi wtedy, kiedy uzmysławiasz sobie, jak bardzo wszystko nie jest okej. Jak bardzo okłamujesz samą siebie, jak bardzo nie chcesz widzieć tego co się dzieje w okół. Jak przekłamujesz wszystkie fakty i sprowadzasz je do wersji wygodnej. Żeby tylko nie bolało, żeby tylko nie myśleć. I ogarnia Cię niespotykana samotność, otępienie. Nie możesz z nikim o tym pogadać, nie możesz nawet wyjść na papierosa i o tym pomilczeć. Jesteś sam ze sobą i tym co zjada Cię od środka.

Życie

znak cytatu Każdy z nas zasługuje na wielka przygodę. Przynajmniej jedną w życiu. Na moment, do którego można później wracać, mrucząc pod nosem: o tak, wtedy właśnie czułem, że żyję.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto cudze błędy gani, winien sam unikać tych błędów.

Życie

znak cytatu Honor jest cenniejszy niż wódka. Często cenniejszy niż życie.

Życie

znak cytatu Kiedy życie zapędza cię do narożnika - powtarzał zawsze - kontratakuj!

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dlaczego szukasz spoczynku, kiedyś zrodzony do pracy?

Życie

Zobacz więcej