Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zrozumiałam, że niektóre osoby nigdy nie będą mnie szanować i doceniać. Nie ma znaczenia kim jestem, jaka jestem, co robię, jaką mam historię życia i co osiągnęłam. Zrozumiałam, że nie ma sensu niczego udowadniać ani tłumaczyć. Szczególnie ludziom, którzy uważają się za lepszych od innych, a tak naprawdę lepsze od innych mają jedynie mniemanie o sobie. (Aleksandra Steć)

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Większość ludzi używa pierwszej połowy swego życia w taki sposób, że czyni nieszczęśliwą drugą jego część.

Życie

znak cytatu By móc czynić dobro, trzeba najpierw zaakceptować czynienie zła.

Życie

znak cytatu Historia to uzgodniony zestaw kłamstw.

Życie

znak cytatu (...) przesadna duma staje się głupotą.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Malum est in necessitate vivere,sed in necessitate vivere necessitas nulla estźle jest żyć w okowach konieczności,żadna jednak konieczność nie zmusza nas do życia.

Życie

znak cytatu I ja się zakochałam tak potwornie, że np. poprosiłam go do tańca - to była piosenka "Gdy tańczę z tobą to świat się uśmiecha'' i on mi odmówił. Ja natychmiast postanowiłam popełnić samobójstwo. I pamiętam, że postanowiłam truć się gazem (...) puściłam gaz i postanowiłam pożegnać się z życiem. I wtedy moja mama zawołała "Agnieszka" czy tam "Agusiu, zupa na stole". I ja wyjęczałam umierającym głosem syreny: "Ale jaka?". I usłyszałam z kuchni: "Pomidorowa". Postanowiłam przed śmiercią jeszcze zjeść jeden posiłek i jakoś mnie ta zupa na tyle wzmocniła, że do tej pory żyję.

Życie

znak cytatu Ludzie nie dochowują obietnic, zawsze je łamią.
Nie wiedzą, czego chcą.
A jeśli nawet twierdzą, że wiedzą, i tak to niszczą.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Praca może się stać życia pacierzemi kluczem do nieba.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wówczas dopiero będziemy szczęśliwi, kiedy uświadomimy sobie swoją rolę, choćby najskromniejszą.Wówczas dopiero będziemy mogli żyć w spokoju i umrzeć w spokoju, gdyż to, co daje sens życiu, daje także sens śmierci.

Życie

Zobacz więcej


Sklep