Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu (...) odwagę i głupotę dzieli bardzo cienka linia.

Życie

znak cytatu Każdy z nas posiada rozdział, którego nie chce przeczytać nikomu... a czasem nawet nie chce pamiętać o jego istnieniu.

Życie

znak cytatu Lepiej wspominać życie z okrzykiem "nie wierzę, że to zrobiłem”. Niż ze smutnym westchnieniem "szkoda, że się nie odważyłem".

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie to sztuka, którą mamy tworzyć z każdym oddechem. Każdy dzień to płótno, a my jesteśmy artystami. Pędzle, które trzymamy w rękach to nasze decyzje, a farby to nasze emocje. Na końcu dnia, to od nas zależy, jaki obraz namalujemy.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Obywateli nie produkuje się w fabrykach; to w rodzinie, pod sercem matki kryje się naród.

Życie

znak cytatu Myślę, że ci najsmutniejsi ludzie zawsze najbardziej starają się rozweselać innych. Bo wiedzą jak to jest gdy czujesz się kompletnie bezwartościowy. I nie chcą by nikt inny czuł się podobnie.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czcij świętą prostotę, a nie bezład bogaty w słowa!

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czekam, aż coś się wydarzy,
i nawet nie wiem, z której
części mojego życia nadejdzie.

Życie

znak cytatu Dziwne, ludzie klną od rana do wieczora, ale kiedy słyszą przez radio znanego człowieka, którego szanowali, jak w każdym zdaniu mówi ... , są w jakiś sposób rozczarowani.

Życie

znak cytatu Doceniaj to, co naprawdę jest ważne. Możesz mieć wiele. Auta, kasę, wielu znajomych i kompanów do imprez. Jednak gdy wrócisz do domu, który jest pusty...obudzisz się w łóżku, w którym nikt nie będzie rano na Ciebie zerkał. Pytał, czy wypijesz wspólną kawę, czy złościł się, że nie wyrzuciłeś śmieci...zrozumiesz, że chwilowe przyjemności i to co materialne, nie zastąpią Ci człowieka, będącego Twoim życiowym partnerem. Gotowym być przy Tobie w szczęściu, jak i goryczy. (autor: Akop Szostak)

Życie

Zobacz więcej