Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Szczerość to jedyna cecha za którą ludzie mogę Cię znienawidzić.

Życie

znak cytatu Ach, być książką, czytaną z taką namiętnością.

Życie

znak cytatu Niebezpiecznie jest więzić smoka, żeby upiekł mięso.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Koledzy, tzw.przyjaciele którzy mają cię w dupie, olewają cię, nie zwracają uwagi na ciebie i tylko wtedy gdy czegoś potrzebują przypominają sobie, że istniejesz są po prostu chwastami których ty musisz się pozbyć.

Życie

znak cytatu Nie wiem, czy jest gdzieś limit cierpień przypadający na jednego człowieka. Podobno dostajemy ich tyle ile jesteśmy w stanie udźwignąć.

Życie

znak cytatu Tym samym mózgiem myśleć i wierzyć?

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeśli chcesz być szczęśliwy, musisz nauczyć się cierpieć. Jeśli czegoś nie można poprawić, lepiej to przecierpieć.

Życie

znak cytatu O tym, czy jesteśmy aniołami, czy diabłami, decydujemy my sami...

Życie

znak cytatu Kiedyś zrozumiesz, że życie to zbieranie doświadczeń, a nie rzeczy. Że kilkoro przyjaciół jest ważniejszych, niż tłumy nieznanych osób. Że jeden partner na stałe jest lepszy, niż wielu od czasu do czasu. (...) Że to, co czujesz, jest ważniejsze niż zasady. (...) Że fajnie jest, gdy pomagasz innym. Że wszystko, co się wydarzyło w Twoim życiu, było potrzebne, byś dziś był tu, gdzie jesteś. Że intuicja jest równie ważna jak wiedza. Że to, co kiedyś Cię martwiło, było nic niewartą błahostką

Życie

znak cytatu Wszystko inne to świadome mity, błędne interpretacje i poważne omyłki datowania!

Życie

Zobacz więcej