Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zrozumiałam, że czasami żałujemy czegoś tak bardzo, że później mocno obwiniamy za to siebie. Dusimy wszystko w środku, psychicznie stajemy się mało odporni, w głowie gotuje się od niepotrzebnych myśli. Dużo byśmy dali, żeby móc cofnąć czas, nie iść tą drogą, nie podjąć takiej decyzji, nie podać ręki, nie odezwać się, nie wsiąść za kółko. Ale to wszystko na nic, robimy sobie w głowie kocioł, do którego wrzucamy każdą myśl, aż w końcu zaczyna się przelewać i dopiero wtedy wyrządzamy sobie prawdziwą krzywdę. Czasami chyba trzeba usiąść, zrozumieć swój błąd i umieć pociągnąć życie dalej. Nie jest łatwo, ale przecież nikt nie powiedział, że tak będzie.

Życie

znak cytatu Fajnie było siedzieć w kuchni i ziewać wśród woni kawy i bekonu, słuchając deszczu zacinającego w koronach drzew.

Życie

znak cytatu Trzeba długo bić głową w ścianę aby się rozstąpiła na rozkwitający ogród.

Życie

znak cytatu Mam wrażenie, że życie jest tylko filmem.

Życie

znak cytatu Nasze błędy wracają do nas po latach jak bumerang.

Życie

znak cytatu Nie ze mną, Wills. Nie pozwolę Ci upaść.

Życie

znak cytatu Niewiedza czasem ratuje ludziom skórę.

Życie

znak cytatu Poza tym nie można zabić czegoś, co nigdy tak naprawdę nie żyło.

Życie

znak cytatu Powiedz mi, że gdzieś na tym świecie istnieje jeszcze dobro. Powiedz mi, że dla nas wszystkich jest jeszcze jakaś nadzieja.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pasterze, marynarze czy kupcy znają zawsze takie miasto, w którym żyje ktoś, kto sprawia, że pewnego dnia zapominają o urokach beztroskiego wędrowania po świecie.

Życie

Zobacz więcej