Robiąc te 4 rzeczy, zmierzasz w stronę porażki!

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że niektóre nasze działania mają ogromny wpływ na naszą przyszłość i to przez nie jesteśmy o krok od porażki. Nasze nastawienie i działanie skrywają w sobie ogromną moc zmian, a więc zawsze warto mieć je na uwadze, aby ochronić się przed upadkiem. Robiąc te konkretne rzeczy, możesz być pewien, że szybko doświadczysz porażki!

Negatywne myślenie prowadzi do złych decyzji

Nasze myśli mają ogromny wpływ na nasze działanie, a ich energia przechodzi na nasze zachowanie. Negatywne myśli są złym doradcą i z pewnością nasze złe decyzje będą ich efektem. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele rzeczy wydarzyło się tylko i wyłącznie przez nasze negatywne myśli.

Nie potrafisz słuchać intuicji

Znajomy ścisk w żołądku pojawia się w momencie, kiedy nie jesteśmy pewni jakiejś decyzji. Jest to nasza intuicja, podświadoma wiedza, że coś złego może się wydarzyć. Nie każdy jednak potrafi słuchać swojej intuicji, która stara się ochronić nas przed wieloma przykrymi sytuacjami. Zacznij zatem ufać sobie nieco bardziej.

Liczysz, że problemy same się rozwiążą

Jest to największy błąd, jaki można popełnić. Nasze problemy muszą być rozwiązane przez nas i nikt w tym nas nie zastąpi. Ignorowanie problemów prowadzi jedynie do ich powiększenia. Zawsze warto porozmawiać z bliskimi, którzy mogą nam w jakiś sposób doradzić, ale nigdy nie można liczyć na to, że problemy same rozwiążą się w magiczny sposób.

Uciekasz przed prawdziwym życiem

Życie jest pełne decyzji i ryzyka. Nie zawsze jest kolorowe i wesołe, ale potrzebujemy umiejętności radzenia sobie z tym. Uciekanie od tego sprawi, że tak naprawdę przestajemy żyć i omija nas wiele niesamowitych wydarzeń. Strach jedynie nas powstrzymuje i nie możemy się lepiej rozwijać.

Mierzenie się ze swoim życiem buduje w nas wysokie poczucie wartości. Nie zawsze jest łatwo i mogą wystąpić ciężkie chwile, ale sam fakt, że próbujesz i dalej idziesz w swoim kierunku, liczy się najbardziej.

Udostępnij: