Pewnego dnia będziesz ekstremalnie wdzięczna, że niektóre ...
Pewnego dnia będziesz ekstremalnie wdzięczna, że niektóre rzeczy w życiu nie wyszły Ci tak, jak chciałaś.
Woda się szybciej nie zagotuje, jeśli będziesz stać nad garnkiem.
Nie bój się sprzedać kopa każdemu pajacowi, który sprawia, że czujesz się gorsza, słabsza, niefajna, mało ważna, głupia, wykorzystywana! Sekret tkwi w tym, że póki nie pokazujesz gdzie są drzwi, idioci nie wiedzą, jak w nie trafić. Pokaż drzwi i miej święty spokój. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czujesz się najfajniejsza na świecie.
Życie jest niesprawiedliwe, ale to wcale nie znaczy, że jest nie do wytrzymania.
Opinie są jak odbytnice. Każdy ma swoją.
Artysta może wyrażać wszystko.
Mam dość chodzenia tam, gdzie mnie pchają.
Do you love life? Then don`t waste time,for that is the stuff life is made ofKochasz życie? To nie trać czasu,bo czas jest życia budulcem.
Nie ograniczaj dziecka swoją wiedzą, ponieważ ono urodziło się już w innych czasach.
Nie jesteśmy na tym świecie, aby przeżyć, ale aby przygotować przyszłe pokolenia na owo przeżywanie. Jesteśmy bowiem niczym innym, jak tylko ogniwem w nieskończonym łańcuchu pokoleń.
Przesadziła z bagażem cnót rewolucyjnych.