Czasem wszechświat daje nam znaki, że znajdujemy się w martwym punkcie. Droga, którą obraliśmy prowadzi donikąd lub wcale nie wiemy, w jakim kierunku zmierzamy. Czujemy się niepewni siebie i zagubieni. Oto najważniejsze sygnały, że najwyższa pora coś zmienić. Zwróć na nie uwagę!

Kilka znaków, że musisz coś zmienić w swoim życiu

Wiecznie się spóźniasz

Masz wrażenie, że ciągle jesteś w biegu i wciąż gdzieś pędzisz, ale nigdzie nie możesz dotrzeć na czas.  Próbujesz robić wiele rzeczy naraz i być w kilku miejscach jednocześnie, a w efekcie nic Ci nie wychodzi. Czas ucieka Ci przez palce i nad nim nie panujesz

Ciągle coś gubisz

Ciągle o czymś zapominasz lub coś gubisz. Wszystko przez to, że sprawy w Twojej głowie nie są uporządkowane. Zwolnij na chwilę, głęboko odetchnij i spójrz na wszystko z dystansu. To pozwoli Ci się odnaleźć w otaczającym Cię chaosie.

Nie panujesz nad bałaganem

Wydaje Ci się, że chaos wszędzie za Tobą podąża. Nie panujesz nawet nad bałaganem w swoim otoczeniu. Nieważne, jak bardzo starasz się utrzymać porządek, to po prostu nie wychodzi.

Masz wiele niezałatwionych spraw

W pracy piętrzy się wiele spraw, domowe obowiązki na Ciebie czekają, a Ty nie wiesz w co najpierw włożyć ręce. To może przytłaczać i jeszcze bardziej Cię dezorganizować.

Potykasz się o własny cień

Jesteś niezdarny i ciągle się ranisz, potykasz, uderzasz i krzywdzisz. Na dodatek ciągle ci coś upada albo rozlatuje się w twoich rękach. Być może jesteś nieuważny, bo twoją głowę opanowały wątpliwości.

Masz słomiany zapał

Masz problem z doprowadzeniem spraw do końca. Z entuzjazmem rozpoczynasz nowe projekty i angażujesz się w wiele zadań naraz, ale Twój zapał szybko gaśnie i w efekcie nie osiągasz zamierzonych celów.

Łatwo się denerwujesz

To wszystko sprawia, że bardzo łatwo Cię wyprowadzić z równowagi. Szybko wpadasz w irytację i złość. Często wyżywasz się na innych i jesteś pełen gniewu. Sytuacja Cię przerasta i masz dość. To znak, że najwyższa pora coś zmienić.

Nie chcesz o tym myśleć

Być może przyjąłeś zupełnie inną strategię i starasz się o tym wszystkim nie myśleć? Uciekasz przed prawdziwym obliczem sytuacji i wierzysz, że stłumione tematy nie wypłyną? Podświadomie unikasz trudnych sytuacji i przykrych spraw, licząc że rozwiążą się same. Niestety to nie jest wyjście…

DZ

Udostępnij:

M A


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img