Przerażająca wizja Agnieszki Pilchowej! Przepowiednie jasnowidzki z Wisły spełnią się w 2023 roku?

Agnieszka Pilchowa była uznawana za jedną z najsłynniejszych jasnowidzek w 20-leciu międzywojennym. Wiele jej przepowiedni znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości, a mnóstwo jeszcze się nie spełniło. Czy w takim razie jest się czego obawiać? Dodajmy, że to właśnie Pilchowa nazywana również jasnowidzącą z Wisły, uważana jest za pierwszą osobę, której udało się przewidzieć nadejście II wojny światowej.

Kim była Agnieszka Pilchowa?

Kobieta już od najmłodszych lat posiadała niezwykły dar, który z biegiem lat stał się dla niej udręką. Zapadała w przedziwne stany, które sprawiały, że mogła zobaczyć, co wydarzy się w przyszłości. Jak czytamy, często przez swoje wizje była wyśmiewana i wielokrotnie odrzucana przez rówieśników. Dopiero w dorosłym życiu, kiedy spotkała miłość swojego życia, zaczęła wykorzystywać swój dar.

ZOBACZ TAKŻE: Co się wydarzy, kiedy “trzy dziewiątki staną obok siebie”? Straszna wizja polskiego Nostradamusa


Jasnowidzka z Wisły poślubiła Jana Pilcha, który był redaktorem naczelnym miesięcznika „Hejnał”. Mężczyzna dał możliwość ukochanej pisania artykułów nie podpisując się swoim nazwiskiem, dzięki czemu pozostawała ona anonimowa. Agnieszka zaczęła również się dzielić darem uzdrawiania, który posiadała. Z jej usług zaczęli nagle korzystać ludzie z całej Polski, w tym Józef Piłsudski.

To właśnie Pilchową uważa się za pierwszą osobę, której udało się przewidzieć II wojnę światową.

Widzę swastykę toczącą się na wschód, która chce zmiażdżyć w mściwej satysfakcji niewolnicze państwo pentagramu. Dwaj zbrodniarze ludzkości chwycą się za bary hordami swych niewolników i masą swej broni i ziemia zadrży pod ich stopami- brzmiała przepowiednia.

Co więcej, inna z przepowiedni Pilchowej brzmi jak przerażający scenariusz filmu. Poniższe słowa można zdecydowanie przypisać do wybuchu bomby atomowej.

Nie rozumiem, co to jest? Coś okropnego... Jakiś straszliwy grzyb, zrodzony z chmur oślepiających rośnie pod niebo. Gdzie to jest? Co to jest?- pisała.

Jednak to nie koniec wizji, których w swoim życiu doświadczyła. Kolejne wizje Agnieszki Pilchowej mrożą krew w żyłach i oby nie miały one odzwierciedlenia w rzeczywistości. Niemiej jednak, jeżeli ludzkość się nie zatrzyma, to mogą się spełnić. 

Przerażające wizje Agnieszki Pilchowej

Sporo proroctw Agnieszki wybiegało w przyszłość i nie doszły one do skutku za jej życia. Jasnowidzka z Wisły przewidziała natomiast postęp technologiczny, czy zmiany klimatu. Spełniło się również wiele wydarzeń, które miały miejsce w światowej polityce. W jednej ze swoich wizji zoabczyła, co czeka ludność żyjącą w XXI wieku. Przeludnienie, głód i przemoc będą rządziły światem. Według Pilchowej na Ziemi zabraknie miejsca, bo wiele krajów na świecie nie poradzi sobie z napływem imigrantów.

Najbardziej mnożące się ludy kolorowe zaleją resztę świata. Ludy te będą przemieszane i będą się rozmnażały jeszcze bardziej. Problemy, wobec których stanął gatunek ludzki, nie zostaną rozwiązane.

Dodajmy, że według ONZ już w 2025 roku niektóre rejony na świecie będą borykać się z brakiem wody pitnej. Może to doprowadzić do mniejszej ilości upraw, które z kolei mogą przyczynić się do wystąpienia głodu.

ZOBACZ TAKŻE: Tarocistka ujawniła przerażającą wizję na jesień 2022.

Udostępnij: