Nieznana przepowiednia Wojciecha Glanca: Zapowiada się niespotykana zima?

Wojciech Glanc, korzystając z mediów społecznościowych, udzielił fanom wizji na nadchodzące miesiące. Jasnowidz zwraca uwagę na niepokojące zjawiska atmosferyczne, choć nie wymienia ich bezpośrednio.

Nieznana przepowiednia Wojciecha Glanca: Zapowiada się niespotykana zima?

Wojciech Glanc, korzystając z mediów społecznościowych, udzielił fanom wizji na nadchodzące miesiące. Jasnowidz zwraca uwagę na niepokojące zjawiska atmosferyczne, choć nie wymienia ich bezpośrednio.

Wojciech Glanc to jeden z czołowych jasnowidzów w Polsce. Regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami na platformach mediów społecznościowych, a przede wszystkim na YouTube, gdzie zdobywa ogromną popularność. Niektóre z jego przepowiedni okazały się trafne, co przysporzyło mu wielu oddanych fanów. Aktualnie, oprócz wizji związanych z przyszłością, zajmuje się także różnorodnymi tematami. W swoich najnowszych wizjach, które opublikował, skupił się na prognozach dotyczących nadchodzącej zimy.

Wojciech Glanc: przestroga o nadchodzącym mrok i strachu

Wojciech Glanc, znany jasnowidz i medialna osobowość, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzącej zimy w swoim najnowszym nagraniu. Jego wizje kładą nacisk na możliwość wystąpienia różnorodnych niepokojących zjawisk atmosferycznych, które, według jego przewidywań, mogą nawet prowadzić do potencjalnych katastrof naturalnych.

W trakcie swojego nagrania, Glanc opowiedział o swojej niezwykłej wizji, w której dostrzegł coś niepokojącego - rodzaj tornado. Zauważył, że te potencjalne tornado mogą wystąpić zarówno na Bałtyku, z północy, jak i od Wschodu i Zachodu. Jego ostrzeżenia na temat tych zjawisk atmosferycznych budzą zrozumiałe obawy i zaciekawienie wśród jego fanów oraz osób śledzących jego przepowiednie.

Należy pamiętać, że jasnowidztwo nie jest naukowo potwierdzoną metodą przewidywania przyszłości, dlatego informacje te powinny być traktowane z umiarem i zdrowym sceptycyzmem.

"Miałem taką dziwną wizję, bo zobaczyłem rodzaj tornada - zarówno na Bałtyku, czyli od strony północy, jak i od Wschodu i Zachodu" – mówi Wojciech Glanc

Jednakże, zdaniem Glanca, nie tylko północne obszary Polski stanowią potencjalne zagrożenie. Jego przewidywania wskazują, że niebezpieczeństwo wkrótce może rozprzestrzenić się także na centralne regiony kraju.

"Myślę, że jakieś potężne tornada mogą dotknąć również naszych okolic, czyli tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy. Obawiam się właśnie, że doświadczenie tornada albo jakiejś potężnej burzy może spotkać okolice centralnej Polski. Boję się też zimy, która może zaskoczyć nas naprawdę dziwnym zjawiskiem. Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło i o którym nigdy jeszcze nie słyszeliśmy" – mówi Glanc

Wojciech Glanc i Krzysztof Jackowski: napięcie między jasnowidzami

Kilka tygodni temu, Wojciech Glanc stał się tematem gorących dyskusji, jednak nie ze względu na swoje przepowiednie, a raczej ze względu na jego kontrowersyjne wypowiedzi na temat innego jasnowidza - Krzysztofa Jackowskiego. W nagraniu opublikowanym na platformie YouTube, Glanc wyraził swoją krytykę wobec kolegi z branży za jego planowane kursy dla aspirujących jasnowidzów.

"Artykuły się pokazały, że mój kolega po fachu, pan Jackowski, oferuje kursy jasnowidzenia [...] Szczerze, ja powiem z całą sympatią do jego dorobku w tej chwili. Nie każdy, kto coś potrafi, jest w stanie czegoś nauczyć. I tutaj na przykład mam bardzo dużo wątpliwości, czy pan Jackowski czegokolwiek mógłby kogokolwiek nauczyć. A to wynika z tego, w jaki sposób komunikuje się za pomocą swojego kanału na YouTube" – komentuje Wojciech Glanc

 

 

 

 

Udostępnij: