znak cytatu Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie.

Życie

znak cytatu Uważaj czym karmią cię inni, bo kiedy człowiek jest głodny ... to największe kłamstwo smakuje jak prawda.

Życie

znak cytatu Życie jest jak szachy - nie możesz cofnąć swoich ruchów, ale możesz wykonać lepiej następny.

Życie

znak cytatu Słowa mogą kłamać, ale czyny zawsze powiedzą prawdę.

Życie

znak cytatu Tylko ci którzy płakali w ciszy, wiedzą jak bardzo boli trzymanie wszystkiego w sobie.

Życie

znak cytatu Często uśmiech na zewnątrz
maskuje ogromny ból i cierpienie wewnątrz.

Życie

znak cytatu Czasami w ułamku sekundy człowiek uświadamia sobie, że całe jego życie zależało od jednej decyzji. Gdyby nie zgubiony list albo rozmowa telefoniczna, do której nie doszło, sprawy potoczyłyby się zupełnie inaczej.

Życie

znak cytatu Miej zawsze siłę i odwagę. Wyrzuć ze swojego życia kogoś kto depcze Twoją osobowość i rani Twoje uczucia. Nawet ten którego kochasz nie ma prawa Cię pozbawiać uśmiechu i nie szanować.

Życie

znak cytatu Najbardziej cenną rzeczą, jaką możesz komuś dać jest... czas – dajesz mu w ten sposób cząstkę swojego życia, której już nie odzyskasz.

Życie

znak cytatu Odcinanie się od pewnych osób w życiu wcale nie oznacza, że ich nienawidzisz. Oznacza to tylko tyle, że szanujesz samego siebie.

Życie

znak cytatu Czasem trzeba się wyciszyć i nie mówić nic. Być oszczędnym w słowach i wszystko poukładać. Jak książki. Bo nic tak bardzo nie relaksuje jak spokój, który tak się różni od głupiego pierdolenia...
(Robert Wysokiński z książki "Znaki na niebie")

Życie

znak cytatu Bo wierzę, że czasami musi nas spotkać dużo zła, żeby mogło nas spotkać dużo dobra. Grunt to umieć przetrwać to pierwsze i - choćby cholernie bolało - zaczekać, aż przyjdzie to drugie. (Krzysztof Śnioch)

Życie
NASTĘPNA STRONA