Następca Nostradamusa uważa, że znalazł portal do innych wymiarów

Athos Salome to jasnowidz nazywany "brazylijskim Nostradamusem". Mężczyzna chwali się, że przepowiedział wiele przełomowych wydarzeń, jak inwazja Rosji na Ukrainę, czy śmierć królowej Elżbiety. Teraz ogłosił, że znalazł portal do innych wymiarów!

  Kim jest następca Nostradamusa?

  Athos Salome to jasnowidz nazywany następcą Nostradamusa. Brazylijski prorok ostatnio stał się wyjątkowo popularny ze względu na jego przewidywania dotyczące Mundialu 2022.

  Wcześniej chwalił się tym, że przewidział wiele ważnych wydarzeń, jak pandemia koronawirusa, śmierć królowej Elżbiety, czy inwazja Rosji na Ukrainę. Co ciekawe, ogłosił, że przewidział zbrojny konflikt aż 44 dni przed wybuchem wojny. W swojej wizji zauważył, że jest to początek większego, globalnego konfliktu, który może stać się nawet III wojną światową... To nie wszystko co zobaczył w swoich wizjach. Athos Salome uważa, że odnalazł portal czasoprzestrzenny!

  Portal do innych wymiarów odnaleziony?

  Athos Salome ogłosił, że w strefie 51, czyli bazie wojskowej USA, na pustyni w stanie Newada znajduje się portal do innych wymiarów! Według mężczyzny ten czasoprzestrzenny tunel, prowadzi do innego świata i zostanie otwarty już w przyszłym roku. W rozmowie z magazynem „Daily Star” powiedział:

  „W okolicy znajduje się tunel pod ziemią, prowadzący do portalu, który ma zostać otwarty w przyszłym roku. Ten portal byłby w stanie przenosić ludzi między wymiarami czasoprzestrzennymi. Istnieje tunel, który prowadzi do innych wymiarów, a ten dostęp jest tym, czego pragnie każdy, kto chce się bawić z Boga lub bogów”.

  Salome uważa, że odnalazł przejście

  Zwolennicy teorii spiskowych już od wielu lat uważają, że baza sił powietrznych USA znajdująca się na pustyni w Newadzie, to niesamowite miejsce. Myślą, że doszło tam do lądowania kosmitów i były tam również prowadzone badania nad istotami pozaziemskimi.

  Zdaniem Athosa, znajduje się tam portal do innego wymiaru:

  "To, co jest tam ukryte, jest tak potężne, że ostatnio Musk ujawnił nawet w wywiadzie, że jego firma SpaceX dysponuje tajnymi planami obszaru zaawansowanej technologii, który znamy jako Strefa 51”.

  ZOBACZ TAKŻE: 6 par znaków zodiaku, które oddziałują na siebie toksycznie! Nie mają szans na szczęście!

   

   

   

  Udostępnij: