Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Zbliżają się święta kochanych babć i dziadków. 21 stycznia swoje święto obchodzą babcie, natomiast dzień później, 22 stycznia swój dzień świętują dziadkowie. Poniżej przedstawiamy życzenia i wierszyki, która bez wątpienia wywołają na twarzach ukochanych dziadków uśmiech i radość.

Życzenia dla Babci

Babcia moja kochana, Babcia jak druga Mama. Nie ma lepszego lekarstwa na bóle, niż gdy mnie Babcia przytula czule. Babcia się troszczy, lubi rozpieszczać, jak zacznie karmić nie może przestać. Babci nie można nikim zastąpić, więc trzeba ją cenić i pochwał nie skąpić. I ja Cię chwalę kochana Babciu, wołając z przekorą: „dziura w kapciu”.

W dniu Twojego święta, Twój wnuczek o Tobie pamięta. Oczywiście składam życzenia: szczęścia, zdrowia i zadowolenia!

Żyj nam babciu lat ze dwieście, boś najlepsza w całym mieście! Gdy za bardzo rozrabiamypod Twe skrzydła uciekamy. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz. Bądź więc zdrowa uśmiechnięta – tego życzą Ci wnuczęta.

Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawsze kochają wnuczęta. To samo je cieszy, to samo raduje: nasz pocałunek, uśmiech i słowo... Dziękuję!

 

Życzenia dla Dziadka

 

Dziadku mój kochany, jesteś plasterkiem na rany, rozpieszczasz mnie i wspierasz, uczysz, jak dobro wybierać, znasz wiele historii ciekawych i uczysz prawdziwej zabawy. Zabawny w tym jesteś na dokładkę Dziękuję, że jesteś moim Dziadkiem!

Dużo czasu wolnego, samych przyjemności. Jak najmniej kłopotów i wiele radości! Nic do naprawiania, dźwigania, trzepania. Tylko miękki fotel i coś do chrupania!

Kochany dziadku, przyjmij te życzenia i wiedz, że me serce nigdy się nie zmienia. A więc w Twe święto, w dniu pełnym radości, życzę zdrowia, szczęścia i pogodnej starości.

Kochany Dziadku, w dniu Twojego święta życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności, uśmiechu na co dzień i optymizmu.

Dla Dziadziusia od wnusia- by Dziadziuś męczyć się nie musiał, by długo żył i zdrowy był, bo… kocham go z całych sił!

Życzenia dla babci i dziadka

Choć Babcia z Dziadkiem lubią przesadzać
próbując wnukom swoim dogadzać,
to kocham ich za to ogromnie
i za to, że zawsze są koło mnie,
wtedy gdy ich potrzebuję,
Babciu i Dziadku – dziękuję!

Droga Babciu, drogi Dziadku,
Chciałabym wam wręczyć bukiet kwiatków.
Lecz jest styczeń, kwiatków nie ma,
więc wam składam te życzenia:
zdrowia,szczęścia, pomyślności,
grzecznych wnuków i radości.

Kochana Babciu, Kochany Dziadku!
Czas jak koło szybko krąży,
rok za rokiem szybko mija.
Z życzeniami wnuczek dąży,
niech Wam tylko szczęście sprzyja.

 

Kochana babciu, kochany dziadku, dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku. Do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!

Udostępnij: