Nie żyje aktor z "Na Wspólnej" i dyrektor Teatru Polskiego! Miał zaledwie 38 lat!

Nie żyje Łukasz Gajdzis- był aktorem, reżyserem i dyrektorem bydgoskiego Teatru Polskiego. Zmarł w wieku zaledwie 38 lat, a jego nagła śmierć wstrząsnęła środowiskiem artystycznym!

  Nie żyje Łukasz Gajdzis. Miał 38 lat

  O śmierci Łukasza Gajdzisa poinformowało Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów, nieznana jest przyczyna zgonu mężczyzny.

  Zmarł Łukasz Gajdzis, aktor, reżyser, były dyrektor Teatr Polski w Bydgoszczy. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne kondolencje.

  Jego przyjaciele: aktorka teatralna Agnieszka Radzikowska i Dawid Komuda, potwierdzili informację o śmierci artysty. Radzikowska pożegnała go w mediach społecznościowych takim wpisem:

  Nie napiszę niczego mądrego ,bo nic nie da się w takich chwilach napisać. Żegnaj...Takiego Cię zapamiętam jak na tym zdjęciu, takiego Cię znałam... Łukasz Gajdzis aktor, reżyser, były dyrektor Teatru Polskiego w Bydgoszczy, a przede wszystkim empatyczny, wrażliwy człowiek, który za chwilę miałby urodziny. (1984-2023).

  ZOBACZ TAKŻE: Budzisz się między 2, a 3 w nocy? Nie uwierzysz, co to może oznaczać!

  Kim był Łukasz Gajdzis?

  Łukasz Gajdzis urodził się 28 marca 1984 roku. Był absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi.  był związany z Teatrem Polskim jako aktor w latach 2007-2012. Później był kierownikiem artystycznym i zastępcą dyrektora sceny w Gnieźnie. W 2017 roku powrócił do Bydgoszczy, gdzie został dyrektorem Teatru Polskiego. Funkcję tę sprawował do sierpnia 2020 roku.

  Gajdzis występował w rolach epizodycznych w filmach i serialach, m.in. w „Na Wspólnej”, „Komisarzu Alexie” czy „Kryminalnych”. Był też reżyserem spektakli teatralnych, m.in. „Kopciuszka”, w który wystąpiła Katarzyna Figura czy „Klubu Kawalerów”.

   

  Udostępnij: