Żona Bruce’a Willisa z okazji urodzin aktora zamieściła poruszający wpis: „Zawsze będę go kochała”

19 marca Bruce Willis obchodził 68. urodziny. Z tej okazji na profilu żony aktora pojawił się wzruszający wpis, w którym Emma Heming poruszyła kwestię życia u boku chorego gwiazdora. Ponadto była żona aktora, Demi Moore zamieściła aktualny filmik z urodzin Bruce’a

  Ponad rok temu w mediach pojawiła się informacja o złym stanie zdrowia jednego z najbardziej znanych aktorów Hollywood. Rodzina przekazała wówczas, że aktor cierpi na afazję przez co Willis miał problemy z mówieniem i zapamiętywaniem. Jakiś czas temu żona Bruce’a przekazała, że jej mąż cierpi na otępienie czołowo-skroniowe.

  19 marca Bruce Willis świętował swoje 68. urodziny. Z tej okazji Emma Heming zamieściła na swoim profilu poruszający wpis, w którym zdradziła kilka szczegółów z życia z chorym mężem. 44-letnia modelka nie ukrywa, że bardzo ciężko się jej patrzy na cierpienie ukochanego męża.  

   

  Dzisiaj są urodziny mojego męża. Zaczęłam dzień od płaczu. Widzicie to po moich spuchniętych oczach i zasmarkanym nosie. Myślę, że jest to ważne, że widzicie mnie też od tej strony. Często dostaję od wiadomości, jaka to jestem silna, jak ja to robię, że radzę sobie w tej sytuacji. Nie mam wyboru, choć chciałabym go mieć. Dodatkowo wychowuję dwójkę dzieci. Czasem w życiu jest taki moment, że po prostu musimy dać radę. Ale czuję smutek i rozpacz. Codziennie.

   

  W kolejnym poście Emma zamieściła filmik będący kompilacją nagrań z udziałem Bruce’a Willisa i jego rodziny:

  On jest czystą miłością. Jest taki kochany. Zawsze będę go kochać. Moim urodzinowym życzeniem dla Bruce'a jest, abyście nadal mieli go w swoich modlitwach i myślach, ponieważ jego wrażliwa dusza Ryby tego potrzebuje. Dziękuję bardzo za miłość i troskę o niego.

  Natomiast była żona aktora, Demi Moore, która w ostatnim czasie wprowadziła się do domu aktora podzieliła się aktualnym nagraniem z urodzin Bruce’ Willisa:

  ZOBACZ TAKŻE: Na co choruje Bruce Willis

  Udostępnij: