Filmowy Harry Potter zostanie ojcem! Aktor potwierdził radosną nowinę!

Daniel Radcliffe, znany z roli Harry`ego Pottera, zostanie ojcem! Aktor i jego wieloletnia partnerka Erin Darke spodziewają się dziecka. Gratulujemy!

  Harry Potter zostanie ojcem!

  W niedzielę do mediów trafiła wiadomość, że Daniel Radcliffe, aktor znany z roli Harry`ego Pottera w serii filmów na podstawie książek J.K. Rowling, zostanie tatą! Przedstawiciel aktora w rozmowie z magazynem "The Hollywood Reporter", potwierdził, że Radcliffe i jego długoletnia dziewczyna, aktorka Erin Darke, spodziewają się pierwszego dziecka.

  Aktor potwierdził radosną nowinę!

  Choć odtwórca roli Harry'ego Pottera stroni od mediów społecznościowych i nie dzieli się w sieci zbyt wieloma szczegółami ze swojego życia, to tym razem było inaczej. W wywiadzie z „Hollywood Reporter” mówił:

  Myślę, że od czasu, kiedy jestem trzeźwy, po prostu nie robię nic wystarczająco interesującego. — Jako aktor pragnę po prostu żyć swoim życiem i spotykać się z przyjaciółmi, a jedyną rzeczą, o której chcę, żeby ludzie mówili, jest moja praca.

  Jednak tym razem dumny przyszły tata zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek jego partnerki. Zdjęcie opatrzył żartobliwym opisem „W trakcie tworzenia”

  Para poznała się na planie filmu "Na śmierć i życie" w 2013 roku. Są razem od prawie 10 lat. Ponad rok temu Radcliffe, w rozmowie z portalem "People", mówił:

  Mam naprawdę fajne życie. Jestem z moją dziewczyną od prawie dekady.

  ZOBACZ TAKŻE: 8 sygnałów, które wysyła Anioł Stróż! One świadczą o tym, że idziesz złą drogą!

  Gratulacje dla przyszłych rodziców!

  Daniel Radcliffe, który wystąpił we wszystkich ośmiu filmach o Harrym Potterze, cieszy się wielką popularnością i jest uwielbiany przez fanów serii o młodym czarodzieju!

  Po ogłoszeniu wiadomości, że aktor po raz pierwszy zostanie ojcem, fani nie zawiedli i tłumnie gratulowali parze. W komentarzach możemy przeczytać:

  Nadchodzi namiestnik Griffindora!

  *

  Albus Severus Potter

  *

  Mały Potter!

  Udostępnij: