Wiemy, kiedy Netflix zablokuje współdzielenie kont! Szybciej niż myślicie!

To że Netflix zamierza zablokować możliwość współdzielenia kont wiadomo już od stycznia. Aktualnie platforma podaje, że w ciągu najbliższych miesięcy wprowadzone zostaną zmiany, które z pewnością rozczarują wielu użytkowników! Dowiedz się więcej!

  Współdzielenie konta na Netfliksie

  Oficjalnie konto Netflix mogą współdzielić osoby mieszkające w jednym gospodarstwie domowym. Firma nie zezwala na dzielenie kont użytkowników niemieszkających razem. Jednak nie wszyscy użytkownicy popularnej platformy zdają sobie sprawę z tego, że udostępnianie swojego konta na Netflixie osobom trzecim, jest niezgodne z regulaminem.

  Wielkie zmiany na Netfliksie

  Już niebawem Netflix wprowadzi nowe zasady dotyczące współdzielenia kont. Platforma podaje, że zostaną one wprowadzone jeszcze w tym roku. Dzielenie się hasłem z innymi użytkownikami stanie się wkrótce niemożliwe. Platforma ma definitywnie ukrócić ten nielegalny proceder, z którego korzystają miliony widzów na całym świecie. W jaki sposób zamierzają to zrobić?

  Nowa strategia Netfliksa ma polegać na tym, że właściciel głównego konta będzie weryfikowany za pomocą IP, identyfikatora urządzeń i aktywności na koncie. Dodatkowo zostanie wprowadzony kod weryfikacyjny, wysyłany do właściciela konta. Będzie on musiał być potwierdzony w ciągu 15 minut.

  ZOBACZ TAKŻE: 2 dni wolnego i do 1 tys. złotych rekompensaty! Nowe przywileje dla dawców krwi!

  Wiemy, kiedy Netflix zablokuje współdzielenie kont!

  Już w styczniu zarząd Netfliksa podjął ostateczną decyzję! W 2023 roku platforma zabroni widzom współdzielić konta, w ramach oszczędności. Kiedy dokładnie się to stanie?

  Zgodnie z zapowiedziami platformy zmiany we współdzieleniu kont zaczną obowiązywać na szeroką skalę już w najbliższych kilku miesiącach. Oznacza to, że jeszcze w 2023 roku wiele osób straci możliwość „nielegalnego” korzystania z Netfliksa.

  Ile będzie kosztować nowa usługa?

  Jak na razie nowa zasady współdzielenia kont testowane są w kilku krajach. Tam użytkownicy Netfliksa mają możliwość dodania dwóch osób spoza swojego domu, oferując im możliwość oglądania w ramach jednej subskrypcji.

  Ceny takiej usługi różnią się w każdym kraju - w Kanadzie trzeba zapłacić 7,99 dolarów za osobę, w Portugalii to 3,99 euro, a w Hiszpanii to 5,99 euro. Na razie nie wiadomo ile będzie to kosztować w Polsce.

   

  Udostępnij: