Ostatni wywiad Tiny Turner przed śmiercią. Miała jedną prośbę…

Zmarła wielka legenda światowej sceny muzycznej. Tina Turner odeszła w wieku 83 lat. Wielka gwiazda 6 tygodni przed swoją śmiercią udzieliła ostatniego wywiadu, w którym wyznała, co jest jej marzeniem…

Tina Turner

Tina Turner to niewątpliwie jedna z największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Piosenkarka urodziła się 26 listopada 1939 roku w Stanach Zjednoczonych. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w latach 50-tych. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat gwiazda stworzyła wiele przebojów, a jej ogromna charyzma i energia sceniczna sprawiły, że stała się jedną z największych światowych wokalistek. Nie osoby, który nie potrafi zanucić chociażby jednej piosenki piosenkarki: "Proud Mary" (1971), "What's Love Got to Do with It" (1984), "Private Dancer" (1984), "The Best" (1989) czy "Simply the Best" (1991).

Śmierć Tiny Turner

W środę 24 maja media poinformowały o śmierci wielkiej artystki. Agencja Reutera, powołując się na rzecznika Tiny, przekazała, że Turrner zmarła w wieku 83 lat w swojej posiadłości w Szwajcarii.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Tina Turner

Tina Turner, 'Królowa Rock and rolla', zmarła dziś w spokoju w swym domu w Kusnacht niedaleko Zurychu w Szwajcarii w wieku 83 lat po długiej chorobie" – czytamy w oświadczeniu rzecznika piosenkarki.

https://www.instagram.com/p/CsoxrN5rxJa/

Ostatni wywiad Tiny Turner

Tina Turner odeszła po wieloletniej, ciężkiej chorobie. Jednak sześć tygodni temu artystka znalazła trochę siły, aby udzielić swojego ostatniego wywiadu przed śmiercią.

Pod koniec kwietnia Tina Turner w rozmowie z The Guardian opowiedziała o przemijaniu i śmierci. Wówczas piosenkarka wyznała, że chciałaby, aby była zapamiętana jako królowa Rock’n’Rolla:

Chcę, by zapamiętano mnie jako królową Rock'n'Rolla… Kobietę, która pokazała, że można i warto dążyć do sukcesu na swoich własnych zasadach

Gwiazda wyznała także, że starość jej nie przeraża i do samego końca pozostała optymistką:

To życie to jedna wielka przygoda. Przyjmuję i akceptuję każdy kolejny dzień ze wszystkim, co ze sobą przynosi.

 

Turner zażartowała sobie, że obecnie trochę brakuje jej seksu, sławy i pieniędzy, jednak docenia czas emerytury, gdyż może w końcu poczuć się anonimowa.

 

Udostępnij: