Zmarła gwiazda reality-show. 32-latka miała trójkę dzieci

W miniony czwartek media obiegła smutna informacja o śmierci gwiazdy znanego programu Wild ‘N Out. Ms Jacky Oh występowała w nim przez kilka lat. Kobieta zmarła w wieku zaledwie 32 lat.

"Wild 'N Out" to popularny program telewizyjny prowadzony przez amerykańskiego komika Nicka Cannona. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2005 roku i od tego czasu zdobył dużą popularność. To mieszanka programu rozrywkowego i improwizowanego show komediowego, w którym znani goście, w tym celebryci, muzycy, aktorzy i komicy, biorą udział w różnych konkurencjach, grach i improwizacjach komediowych. "Wild 'N Out" charakteryzuje się dynamicznym i energicznym stylem, a uczestnicy rywalizują w różnych zabawnych zadaniach, często dotyczących kultury popularnej, muzyki, filmów i sławnych osobistości. "Wildstyle Battle" jest jednym z głównych elementów programu, w którym dwie drużyny komików rywalizują ze sobą w improwizowanych rapach, starając się zdobyć jak najwięcej śmiechu od publiczności.

Nie żyje Ms Jacky Oh

Amerykańska celebrytka, znana jako Ms Jacky Oh, zdobyła dużą popularność dzięki swojemu udziałowi w kilku sezonach uwielbianego przez widzów programu "Wild 'N Out". Jej kariera w tym show rozpoczęła się w 2014 roku, w szóstym sezonie, a zakończyła po kilku latach, w 2020 roku.

Ms Jacky Oh była partnerką komika DC Young Fly, którego poznała właśnie na planie "Wild 'N Out". Po opuszczeniu programu skoncentrowała się na rozwoju swojej kariery oraz na macierzyństwie., gdyż warto dodać, że kobieta wychowywała trójkę dzieci: 6-letnią Novy, 2-letnią Nali i niespełna rocznego Prince'a.

Niestety, w wieku zaledwie 32 lat Ms Jacky Oh zmarła, a przyczyna jej śmierci nie jest znana. Informację o jej śmierci oficjalnie potwierdził rzecznik BET Media Group. W oświadczeniu wydanym 1 czerwca 2023 roku napisano: 

Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Jacklyn Smith, znanej światu jako Jacky Oh, utalentowanej członkini rodziny "Wild N' Out", której wpływ będzie na zawsze ceniony i za którym tęsknimy

Nie podobano do wiadomości publicznej, co było powodem nagłej śmierci 32 latki. Kobieta była bardzo aktywna na swoim Instagramie, który śledziło już ponad 1 mln osób. W dzień Matki Ms Jacky opublikowała wzruszające zdjęcie ze swoimi dziećmi i przyznała, że macierzyństwo jest dla niej najważniejszą życiową rolą.

Robię dużo. ale bycie mamą jest moją ulubioną rolą. Bóg wybrał mnie 3 razy 🙏 Obiecuję, że nigdy nie biorę tego za pewnik. Jestem tak cholernie błogosławiony człowieku! Wszystkiego najlepszego mamusie z okazji Dnia Matki.

 

Udostępnij: